Splachování opět o krok dál!

Dvoumnožstěvní tlačítko TECEsquare, které lze i přímo integrovat do obkladu stěny a pyšní se svým jedinečným minimalistickým designem oceněným v anketě Design Prize 2010, kde obdrželo ceny Red Dot Award a Design Plus, posunula firma TECE opět o krok dál. Vzniklo TECEsquare II dostupné i ve variantě s extrémně odolnými povrchy PVD.

 

PVD povrchy jsou specifické svými vlastnostmi. Jsou až desetkrát odolnější vůči poškrábání a jinému poškození, než povrchy běžné. Dalším benefitem tohoto materiálu je vysoká odolnost vůči korozi, kyselinám a vysokým teplotám. Úprava PVD je dokonce i velmi šetrná k životnímu prostředí, neboť při výrobě nedochází k uvolňování toxických látek.

 

 

Povrch tlačítek s PVD povrchy lze také sladit i se sprchovým žlabem TECEdrainprofile, roštem z hygienické nerezové oceli, či bateriemi a koupelnovými doplňky dalších výrobců, kteří PVD úpravu též nabízejí. Tlačítko TECEsquare II a tedy i TECEdrainprofile v provedení s PVD povrchy je dostupné ve zlaté, růžové zlaté a černé barvě, ve variantách  leštěná či broušená nerez.

 

 

Zdroj, foto: tece.com

redakce Architecture Week Kristýna Bezděková