Home Style

INDIVIDUALITA JE K NEZAPLACENÍ, my Vám pro ni ponecháme dostatek prostoru!


    • Chceme být výjimeční, chceme být jedineční, chceme se lišit a být individuální, být prostě sami sebou! S tímto mottem vstoupila před deseti lety na český trh společnost HOME STYLE. Na začátku stála jedna velká otázka, jak toho docílit? Po mnoha zkušenostech s firmami, které nabízejí v podstatě cokoli, ale ve výsledku vlastně nic, byla odpověď vcelku jednoduchá. Vybrat si jednoho kvalitního partnera, jehož portfolio je téměř nevyčerpatelné, vybudovat perfektní zastoupení této značky a nabídnout klientům maximum z možností tohoto výrobce. A výběr se opravdu povedl na výbornou!

Společnost HOME STYLE zastupuje na českém trhu prestižní Německou značku hülsta , která letos slaví 75. výročí a stejně dlouhou dobu také udává trendy v oblasti interiérového nábytku a kultury bydlení nejen v Evropě, ale díky svým mnoha pobočkám dnes již celosvětově. Portfolio této značky bylo dále rozšířeno o sedací soupravy německých výrobců freistil ROLF BENZ, FRANZ FERTIG a od letošního března také o značku KOINOR.

Vraťme se ale k individualitě a jedinečnosti. Za deset let našeho působení na trhu máme přes tři tisíce spokojených klientů a s nadšením můžeme prohlásit, že každý námi realizovaný dům, byt nebo třeba jen obývací pokoj byl jedinečný originál, který nenajde svoji kopii. A jak je možné toho s jedním výrobcem nábytku dosáhnout? Velmi jednoduše! Společnost hülsta produkuje nábytek pro obývací pokoje, jídelny, ložnice, vstupní prostory, domácí pracovny a studentské pokoje ve velmi propracovaných programových řadách. Tyto řady jsou vytvářeny tak, aby se dali vzájemně propojovat a kombinovat a vytvářeli tak nekonečné množství variací ať už po stránce materiálové, designové nebo kombinováním jednotlivých modulů. A je opravdu z čeho vybírat, v současné době nabízí „stavebnice“ v jednotlivých modelových řadách přes 250.000 prvků, ze kterých můžeme stavět svůj vysněný životní prostor a to nemluvíme o materiálových a barevných kombinacích. I přesto se občas stane, že něco přesně „nesedí“ požadavkům klienta, ale ani to není problém, úpravy rozměrů jsou samozřejmě v ceně.

 

Redakce AW 2018, zdroj www.homestyle.cz