Bezdotykové splachování

Tlačítka s bezdotykovým splachováním se v dnešní době stávají běžným komfortem. Firma TECE již v minulosti představila svůj produkt TECElux Mini, který se stává opět velmi aktuálním. Tlačítko TECElux Mini je opatřeno elektronickým, bezdotykovým ovládáním, které je integrováno v elegantní skleněné desce. Je unikátní zmenšeninou WC terminálu TECElux, který jsme již představovali v minulém článku.

Tlačítko TECElux Mini, s rozměry 220 x 150 mm, je snadné zakomponovat do interiéru díky jeho jednoduchému a čistému designu. TECElux Mini je možné instalovat do jedné roviny se zdí díky speciálnímu instalačnímu rámečku.

 

 

Elektronické ovládání tlačítka umožňuje nastavit časový interval pro automatické splachování. Tato funkce je praktická zejména v situaci, kdy se delší dobu toaleta nepoužívá a v potrubí a v toaletě se tak neusazují škodlivé mikroorganismy (například v době dovolených).

Tlačítko je vybavené automatickým senzorem, který zaregistruje osobu v blízkosti toalety a aktivuje podsvícení splachovacích tlačítek úspornými LED diodami. Tento prvek splachovacího tlačítka je nejen designově atraktivní, ale je i praktický ve večerních hodinách.

TECElux Mini je vyrobeno z vysoce kvalitního tvrzeného skla a je dostupné v elegantní černé a bílé barvě.

 

Zdroj, foto: tece.com

redakce Architecture Week Kristýna Bezděková