Jednoduchá údržba, spolehlivý odtok

Sprchové kouty s integrovaným sprchovým žlabem znamenají novou svobodu pro design v koupelnách. Jedno ze zajímavých řešení nabízí společnost TECE s modelem TECEdrainprofile. Tento elegantní sprchový profil byl vytvořen nejen se zřetelem na skvělý design, ale také na vše, co zjednoduší instalaci, těsnění i hygienu.

Sprchový žlab TECEdrainprofile s roštem z hygienické nerezové oceli, který je horkou novinkou od firmy TECE, lze díky upravitelné délce rozměrově přizpůsobit téměř každému sprchovému koutu. Zapuštěný rošt umožňuje esteticky dokonalé splynutí i s velkoformátovou dlažbou. Navíc vyjmutí celého roštu při čištění už není vůbec nutné. Pod sprchovým žlabem je umístěný sifon, který je velmi snadno přístupný díky malému servisnímu rámečku a lze jej v případě nutnosti jednoduše vyčistit. Pro snazší čištění sifonu od nečistot lze dokoupit sítko, které zachytí i drobné předměty, například vlasy. Nerezový profil s vnitřním spádem optimalizuje odvod vody a právě i díky tomuto spádu se zvyšuje samočistící účinek celého žlabu.

 

 

Pronikání vody do nežádoucích míst je zabráněno díky flexibilnímu límci „Seal Systém“, který snadno připojíte k hydroizolační stěrce. Univerzální řešení žlabu TECEdrainprofile je velice přehledné a nekomplikované, což usnadňuje instalaci u stěny i v prostoru. Jednoduše proveditelné nastavení výšky pak poskytuje kompatibilitu s různou tloušťkou dlaždic. Nově je navíc k dispozici luxusní kolekce se speciálním PVD povrchem, který je více odolný vůči poškození a svým barevným provedením dokreslí luxusní ráz vaší koupelny.

Univerzální, atraktivní, čistý.

 

TECEdrainprofile v provedení se speciálním povrchem PVD je dostupný v broušené či lesklé verzi a ve třech různých barevných provedeních – optická zlatá, růžová zlatá a optický černý chrom. Ve stejných barevných provedeních jsou vyráběna i kovová tlačítka pro splachování TECEsquare II pro všechny, kteří si potrpí na design a detaily.

 

 

 

Zdroj, foto: tece.cz

redakce Architecture Week Kristýna Bezděková