Jaume Pla Liñan

Jaume Pla Liñan

Jaume Pla Liñan, architekt a designer s mezinárodním věhlasem, se pyšní uskutečněním projektů ve Španělsku i Francii, workshopy a spoluprací s Univerzitou v Jižní Karolíně (the University Southern California), Národní univerzitou v Singapuru (National University of Singapore), se Školou architektonické asociace (Architectural Association School of Architecture), Bělehradskou univerzitou (University of Belgrade), Americkou univerzitou v Girne (Girne American University) či AIA Continental Europe.  Jaume také obdržel různé ceny za design osvětlení od města Barcelona.

Jaume je architekt, který přichází s prostory, kde tím hlavním faktorem při návrhu dojem a pocit návštěvníků.

Prostory vytváří jak pro specifické, tak pro multifunkční využití; všechny designy však sdílí myšlenku pohodlí a praktičnosti pro daného uživatele.

Lidská bytost tráví každý okamžik svého života obklopená architekturou, a z toho důvodu si JPLarchitect dává za cíl vytváření takových prostorů, ve kterých se jejich uživatelé budou cítit dobře a zároveň budou praktické. Důraz je kladen zejména na to, aby ani jeden z těchto ohledů nebyl opomíjen.

 

Redakce AW 2018