STORAKET ARCHITECTURAL STUDIO / Video

STORAKET ARCHITECTURAL STUDIO- (Yerevan- RA)

 

Storaket Architectural Studio je všeobecné architektonické studio specializující se na inovativní a vysoce moderní designy, které sjednocují estetickou a funkční stránky, aby plně využily potenciálu daného prostoru. Jsme si také vědomi faktu, že naše nejúspěšnější návrhy mají základ v obezřetném zvážení konkrétních historických, kulturních, ekologických i společenských zvláštností jak zamýšlených prostor, tak klienta jako takového.

Nabízíme městské plánování, architekturu, inženýrství, řízení staveb a design interiéru.

Během posledních několika let se společnosti Storaket podařilo najít mezeru na trhu, a tak měla možnost se podílet na mnohých inovativních architektonických projektech, včetně designů soukromých obytných prostor v Arménii a Moskvě, vysoce moderních škol v Yerevanu a dalších 8 regionů Arménie, designů interiéru jedinečných bytů, multifunkčních staveb, poboček bank a kancelářských prostor.

Naše studio se aktivně účastní národních i mezinárodních soutěží a ukázalo se být silným konkurentem s mladistvými a kreativními nápady a velkou zkušeností v oblasti řízení staveb.

Redakce AW 2018