JSC Architects

 

Společnost: JSC Architects bureau G. Natkevicius and partners: založená v roce 1999 v Kaunas.

Vedoucí architekt a zároveň zakladatel společnosti Gintautas Natkevičius pracuje v oblasti architektury již 35 let, je mezi svými litevskými kolegy vysoce ceněn a získal ocenění “Architekt roku”.

Jsme jedna z vedoucích firem v oblasti architektonického designu v male ale mladé zemi Litvě, která má za sebou dlouhý boj o národní nezávislost, stejně jako o osobitou a nezávislou architekturu.

Naše společnost se pyšní dalekosáhlou zkušeností v široké škále designových I stavebních objektů – od originálního nábytku, náhrobních kamenů, přes exkluzivní soukromé bydlení, až po první státní krematorium či druhé největší civilní letiště v Litvě. Naším hlavním cílem je vysoká kvalita designu a provedení, přičemž se zároveň snažíme o zachování původního konceptu projektu. Naše firma se proslavila svým vyhraněným a směrurčujícím stylem architektury, netradičním řešením projektů, schopností vyřešit komplexní problémy a vytvořit fukční, přátelské a rozpoznatelné prostory a budovy. Během své existence se nám dostalu velké řady ocenění a certifikací na výstavách unie litevských architektů a jiných důležitých litevských architektonických výstavách.  Dále, důkazem naší snahy jsou projekty statního významu jako např.: Crematorium, civilní letiště Kaunas Airport a fakultní budovu Faculty of public health v univerzitním areálu Lithuanian University of health sciences (LUHS), Veterinary academy (VA).