Novinky pro vaši zahradu a terasu

Dedon je jedním z největších výrobců outdoorového nábytku na světě s více než 1000 zaměstnanci a prodává v 80 zemích po celém světě. Kolekce značky Dedon jsou velmi nápadité a vhodné pro vnitřní i venkovní použití.

Nábytek DEDON najdete v mnoha domácnostech, ale také hotelích po celém světě. Letos se Dedon vydal na Korsiku. Na tomto ostrově byla nafotili i novou kolekci nábytku, řadu RILLY od GamFratesi, SEALINE od Jean-Marie Massaud a MBARQ od Sebastiana Herknera. Tyto a další produkty najdete přímo i na našich DEDON stránkách zde.

Začalo to před třiceti lety, vytvořením průkopnického vlákna, který DEDON používá dodnes. Tento výrobce venkovního nábytku, který sídlí na filipínském ostrově Bohol, kousek od města Cebu, se specializuje na avantgardní design a high-tech materiály. Značka, která byla původně založena německou fotbalovou hvězdou Bobby Dekeyserem hned od počátku navázala spolupráci se světoznámými designéry jako: Jeana-Marie Massaud, Philippe Starck a Richard Frinier a další.

Chcemé také pomoci v boji proti šíření nemoci Covid-19, přispějeme 5% z každé částky za prodej nábytku značky Dedon na transparentní účet  40002-1730101/0710.

 

 

Zdroj, foto: dedon-nabytek.cz

redakce Architecture Week Kristýna Bezděková