Italské značky na Salone del Mobile 2018

Přední mezinárodní veletrh designu a nábytku, který se konal letos v dubnu  navštívilo více jak 300 000 návštěvníků z více než 165 různých zemí. Společnost Stopka zastupuje několik značek zvučných jmen, které se na veletrhu prezentovali se svými novinkami. Vybíráme z těch italských, tedy Minotti, Poliform a Rimadesio.

 

Rodinná značka Minotti letos oslaví 70 výročí. Na veletrhu prezentovala kolekci s mnoha aspekty a byla kompletně koordinovaná designérem Rodolfo Dordoni spolu s dalšími třemi jmény mezinárodního designu: Nendo, Marcio Kogan a Christophe Delcourt. Inspirována racionalistickými a současnými pojetími, je sedací soustava Alexander. Různorodé a zakřivené prvky mohou být použity současně ve stejném složení, aby dotvořily společenské situace, ale i intimní a obklopující atmosférou.

 

Na veletrhu Eurocucina, jež je nedílnou součástí milánského veletrhu, představil Poliform svůj oficiální debut. Jejich kuchyně Shape, byla důkazem touhy pevněji prosazovat jednotnou a konzistentní firemní identitu. Různé materiály a barvy, detaily byly speciálně navržené tak, aby vytvářely harmonii, umožňují maximální přizpůsobení povrchových úprav.  Shape je kuchyňě, která je mimo všchny aspekty velmi praktická. Otevřená pro integraci se zbytkem domova.

 

Spazio je systém skleněných dělicích stěn, které jsou zvukotěsné a fixní. Rimadesio představili důmyslný systém pro kancelářské prostory, které vytvoří profesionální prostředí pro vaši práci. Všestranný design lze kombinovat se širokou škálou posuvných dveří, povrch stěn může mít skleněný, ale i kovový povrch.

 

Tyto a další novinky najdete v showroomech značky Stopka v Klimentské ulici 46 a 48. Za designem již nemusíte za hranice, Stopka jej přiveze k vám.

www.stopka.cz

 

Redakce AW 2018, zdroj http://www.minotti.comhttp://www.poliform.it,https://www.stopka.cz/cs/ http://www.rimadesio.com