Ztvárnění hotelové koupelny, díky kterému se odlišíte od konkurence

Ziskovost je klíčem úspěšných hotelů. Zvýšení výnosnosti a získání pevné klientely lze docílit na základě správného naplánování hotelových koupelen. Prostřednictvím inteligentního investování mohou hotelová zařízení snížit nutné náklady. Zároveň je to také cesta, jak se odlišit od konkurence.

Prostřednictvím vyváženého designu, inovačních tvarů a barev i doplňkového vybavení mohou hoteliéři podtrhnout individualitu a jedinečnost svého hotelového objektu. Kreativním ztvárněním koupelny se mohou odlišit od masy konkurenčních zařízení. Extra atrakcí, kterou se hotel zaručeně vymaní z šedi konkurence, jsou například smaltované extra ploché sprchové vaničky ve velikosti koupací vany. Takové sprchové plochy nabízejí skutečnou přidanou hodnotu díky většímu komfortu a větší volnosti pohybu. Dalším aspektem, který zajisté přispěje k odlišení od konkurence, je vypořádání se s problematikou „udržitelnosti“. Toto téma je velmi podstatné, neboť ekologická hlediska nabývají v oblasti mezinárodního hotelnictví na stále větším významu. Materiál smaltovaná ocel vyrobený z přírodních surovin lze ze 100 procent znovu recyklovat. Díky jeho hygieničnosti a snadnému čištění současně snižuje množství používaných čisticích prostředků. Tím v plném rozsahu splňuje aktuálně platné standardy pro trvalou udržitelnost v hotelové branži.

 

Přidaná hodnota díky atraktivnímu příslušenství

Další investicí, která se vyplatí, je využití technologických inovací jako wellness atrakcí. Hosté si například rádi připlatí za ubytování, pokud si budou moci ve vířivé vaně užít blahodárných účinků masážních proudů vody. Rovněž různé procedury poskytované v lázeňských prostorách hotelového zařízení za úhradu dlouhodobě zaplatí zvýšené investiční náklady. Například 4hvězdičkový superior hotel „Hotel am Meer“ v Binzu na ostrově Rujána zve hosty do vlastních lázeňských prostor „Meerspa“ k relaxaci při kosmetické proceduře Skin Touch od Kaldewei. Návštěvníci lázní se zde mohou ponořit do vody sycené miliony nejjemnějších vzduchových bublinek a užít si jejich omlazujících účinků. Vedle sauny, parní lázně a infrasauny je to další wellness program, jež lze hostům – s optimálním tržním zhodnocením – nabídnout, a tak zvýšit obrat hotelu.

Obrazový materiál: Hotel am Meer & Spa, Zobrazený produkt: Koupací vana Kaldewei Conoduo se Skin Touch a Comfort Select v Hotel am Meer na Rujáně

 

Obrazový materiál: KALDEWEI, Zobrazený produkt: Extra plochá sprchová vanička Kaldewei Nexsys v alpské bílé s designovou krytkou z kartáčované nerezové oceli

Nechte se inspirovat koupelnami snů na Kaldewei sociálních sítích.

@Kaldewei

Kaldewei_official

KaldeweiWorldwide

Zdroj, foto: kaldewei.cz

redakce ArchitectureWeek – Kristýna Bezděková