Zdravý životní styl díky vlastní koupelně – s Kaldewei je to možné!

 

Vysněná postava bez zbytečné námahy dojíždění do fitness zařízení? Kaldewei ukazuje, že i v pohodlí domova to jde. A to díky vlastní koupelně s vhodným vybavením a prostorovým konceptem, kde se budou lidé rádi věnovat individuálnímu tréninku a následné relaxaci a regeneraci těla i duše.

 

Novinku nepředstavuje fakt, že značný vliv na úspěšném tréninkovém plánu nese intenzita tréninku a vyvážená strava. Není ale tak známo, že také prostředí a náležitý odpočinek po sportovních aktivitách práci na postavě snů výrazně zefektivnit. Na základě bezprostředního spojení silového a vytrvalostního tréninku, vody a tepla se zvládnou tělo, mysl i duše dostat ve fitness-koupelně do zdravé rovnováhy. Balanc je také podmínkou předcházení hrozícího namožení svalů, které by zhatilo plány na dlouhodobý trénink s cílem spalování tuků a budování svalstva.

 

Perfektní je, když to z namáhavého tréninku na přístrojích není daleko do sprchy. Bezespárová smaltovaná sprchová vanička v úrovni podlahy v odstínu passadena šedá matná od Kaldewei může být v dokonalé harmonii s designem stěn a podlahy. Zcela plynule se totiž začleňuje do vzhledu dlaždic moderních koupelen a na základě povrchu ze smaltované oceli Kaldewei nevyžadujícímu náročnou péči přispívá také k tomu, že relaxační efekt wellness programu přetrvá po dlouhou dobu. Přírodní materiály jako dřevo, sklo či smaltovaná ocel navíc dodávají fitness-koupelně mimořádnou atmosféru.

 

Ze sprchy lze pak několika kroky přejít přímo do uvolňující koupele ve vaně. Teplá voda dokáže uvolnit svaly a současně přispívá k relaxaci psychiky. A to už je ideální wellness program pro tělo i duši, a to dokonce pohodlně doma.

Kaldewei Fitness-koupelna

Sprchová vanička v úrovni podlahy Kaldewei Conoflat v passadena šedé matné

 

Umyvadlo Kaldewei Meisterstück Emerso

 

Umyvadlo Kaldewei Cono

 

Nechte se inspirovat koupelnami snů Kaldewei!

Zdroj,foto: kaldewei.cz

@Kaldewei

Kaldewei_official

KaldeweiWorldwide

redakce Architecture Week Kristýna Bezděková