T.E Development Group na výstavě Prague: Next

Premium Development v našem mottu symbolizuje nekompromisní kvalitu, smysl pro detail a spolehlivost technických řešení. Ať už se jedná o naše nejexkluzivnější projekty, nebo naopak o projekty většího rozsahu, kvalita díla a spokojenost klienta jsou jedinými měřítky naší radosti a našeho úspěchu.

Vždy dáváme prémii – něco nečekaného navíc. Prémiové neznamená bezmyšlenkovitě nejdražší nebo nejokázalejší. Prémiové znamená nejvyšší hodnotu poskytnutou klientovi bez ohledu na velikost jeho rozpočtu nebo bez ohledu na to, pro který z našich projektů se rozhodne.

 

Krátká charakteristika: Sakura je z pohledu zeleně prozatím nejambicióznějším projektem developerské skupiny T.E – je s přírodou doslova neoddělitelně spjatá. Divoká zeleň pokrývá nejen terasy a balkony bytu, ale i střechu a fasádu domu. Dominantou je pak přilehlý soukromý park se sakurovým hájem. Unikátní přístup pravidelně oceňuje odborná veřejnost. Sakura byla v roce 2017 nominována na Projekt budoucnosti v celosvetově největší architektonické soutěži WAN Awards. Jako vůbec první český projekt v této kategorii se tak zařadila mezi šestici nejprogresivnějších rezidenčních staveb ze čtyř světových kontinentů. V další významné mezinárodní soutěži World Architecture Festival pak Sakura figurovala v rámci kategorie Budoucích projektu, kde se probojovala mezi 16 nejlepších staveb z celého světa.

Na výstavě Prague: Next prezentovala společnost T.E Development Group svůj projekt Sakura.

Markéta Jiroušková, redaktorka AW