Stylové a bezpečné sprchování s Kaldewei Secure Plus

Díky Secure Plus otevřel Kaldewei novou kapitolu úpravy povrchu smaltovaných extra plochých sprchových vaniček v úrovni podlahy. Secure Plus je celoplošná a téměř neviditelná protiskluzová úprava povrchu, která přináší do koupelen více komfortu a bezpečí na nejvyšší úrovni, aniž by ubíral na designu sprchové vaničky. Kromě toho z funkčního hlediska efektivně zhodnocuje koupelnu.

 

Koupelny nejsou plánovány jen po funkční stránce, měly by také splňovat všechny požadavky na design a estetiku. Všechny smaltované extra ploché sprchové vaničky Kaldewei ve dvanácti matných barvách z kolekce Coordinated Colours lze zušlechtit téměř neviditelnou, ale hmatatelnou protiskluzovou povrchovou vrstvou Kaldewei Secure plus, která zlepšuje stabilitu stání ve sprše. Sprchová vanička v úrovni podlahy, která je opatřená úpravou Kaldewei Secure Plus, tak nabízí kromě předností v oblasti komfortu a absence bariér také záruku atraktivní estetiky v koupelně.

 

Inovace a kvalita – s jistotou

S Kaldewei Secure Plus přední výrobce znovu podtrhuje svou materiálovou kompetentnost. Neustálé zdokonalování jedinečného materiálu je součástí sebeinterpretace firmy Kaldewei. V centru zájmu přitom stojí zejména protiskluzové úpravy povrchu, pro které Kaldewei nabízí kromě povrchové úpravy antislip a celoplošný antislip také jedinečný Kaldewei Secure Plus, tedy tři chytrá produktová řešení pro koupelny.

 

Stylové a bezpečné sprchování s Kaldewei Secure Plus

Povrchová vrstva Kaldewei Secure Plus se natrvalo vypálí do celé sprchové vaničky ze znamenité smaltované oceli Kaldewei. Vzniká tak rovnoměrná povrchová vrstva, která trvale po celé ploše zajišťuje bezpečnou chůzi a stabilní stání. Díky celoplošnému smaltování není protiskluzový efekt téměř viditelný.

Kaldewei Conoflat z kolekce Coordinated colours v odstínu CityAnthracit se Secure Plus

Na kvalitu výrobků Kaldewei se můžete spolehnout: Smaltované extra ploché sprchové vaničky v úrovni podlahy s povrchem Secure Plus přesvědčují nejenom opticky a z hlediska bezpečnosti, ale také vynikajícími materiálovými a hygienickými vlastnostmi smaltované oceli Kaldewei. Ušlechtilý materiál má velmi dlouhou životnost, je robustní a snadno se čistí. Na povrchu bez pórů nevznikají i při dlouholetém používání ani mikroskopicky malé škrábance. Nečistoty a bakterie nemají díky tomu žádnou šanci se usadit – sprchování se tak v koupelně stává po všech stránkách hygienickým a komfortním zážitkem. Díky mnoha přednostem smaltované oceli jsou smaltované extra ploché sprchové vaničky s Kaldewei Secure Plus spolehlivou volbou pro koupelny s obzvláště vysokými nároky na bezpečnost, hygienu a snadnou péči.

 

Nechte se inspirovat koupelnami snů na Kaldewei sociálních sítích.

 @Kaldewei

 Kaldewei_official

 KaldeweiWorldwide

Zdroj, foto: kaldewei.cz

redakce Architecture Week Kristýna Bezděková