Slido – vytváření jedinečných prostor

Jako dělící příčky prostoru, pro šikmé stropy nebo vestavné skříně: těžko najdete situaci, ve které by se pro posuvné dveře nedal použít systém Slido. A to nehovoříme o neustálém vývoji nových detailů, se kterými zabodujete u svých zákazníků – jako je například jedinečný centrální systém tlumeného zavírání pro vícekřídlové dveře.

Vaše výhody:

Ideální pro použití v plně automatizované výrobě u malých, středních i velkých sérií

  1. Rozmanitá škála produktů pro téměř každé použití
  2. Adaptace inspirované potřebami zákazníků
  3. Kompatibilita pro integraci elektrických pohonů, dálkového ovládání a systémů pro řízení vstupu
  4. Optimalizace výroby podle potřeb zákazníků

Kování pro posuvné dveře Slido Classic F

Pro plné i skleněné panely.

Kování pro posuvné dveře Slido Classic F je systém použitelný pro dveře vyrobené z plných materiálů nebo ze skla. Hlavní předností tohoto systému je ukrytí všech komponent včetně tlumení uvnitř kolejnice, které tak neruší celistvost a design celkového výrobku. Povrchové provedení viditelných částí jsou ve stříbrném eloxu, eloxu v barvě nerezu a nově také v trendové černé barvě.

 

 

Aktuálně nabízíme za akční ceny variantu s hmotností dveřního křídla do 50-ti kilogramů. V provedení bez tlumení nebo s tlumením na obě strany. Pro jednoduchost lze objednat celou komplet sadu pod jedním objednacím číslem včetně kolejnice o délce 2 metry. Jako  bonus navíc zajistíme dopravu zdarma a dárek v podobě multifunkčího nástroje Häfele ke každé objednávce.

 

Wheel.me – pro snadnější manipulaci s nábytkem

 

Wheel.me rychle a pohodlně vytváří prostor všude tam, kde je ho zapotřebí, ať už se jedná o obytné, kancelářské či jiné prostory.
> Pro veškerý typ nábytku s bezpečnou stabilitou a požadavkem na mobilitu.
> Nábytek se jednoduše zdvihne a po aktivaci kolečka (všech nohou) je možné posouvat nábytek dle požadavku.

 

 

 

Redakce AW 2019, zdroj www.hafele.cz