Sledujte novinky od Rolf Benz

Značka Rolf Benz, která je synonymem pro německou kvalitu, letos na veletrhu IMM v Kolíně nad Rýnem představila několik novinek. Pojďme si ukázat ty nejpohodlnější z nich, tedy pohovky CARA, LIV A FREISTIL 137.

Původní CARA byla představena přesně před pěti lety a sklidila úspěch u klientů z celého světa. Je ideální pro různé velikosti prostorů a je jednou z nejpopulárnějších pohovek od designové společnosti Black Forest. Na IMM Cologne 2020 Rolf Benz představil model „CARA CTER“ s úplně novými funkcemi, novým vzhledem, rozvržením a ergonomií.

 

 

„Liv“, název nového konceptu Living, znamená samotný život. V moderních obývacích pokojích je právě pohovka ústředním bodem a zrcadlem našeho života. Zde se rodí nápady, relaxuje, ale i oslavují životní události. Spolu s designovým studiem Nichettostudio vytvořila společnost ROLF BENZ modulární koncept pro flexibilní život na pohovce. Kromě různých krycích tkanin přidal ROLF BENZ do řady LIV novou vlněnou tkaninu, jemně pixelovanou vícebarevnou textilii v kombinaci s novým kovovým povrchem marrone, která je tak elegantní!

Co nás ještě zaujalo v Kolíně? Třeba nový Freistil 137. Tady forma nesleduje pouze jednu funkci, ale celou řadu. Sedací souprava Freistil 137 splňuje všechna vaše přání v celé škále funkcí a forem, aniž by zabírala velký prostor. Je to zázrak šetřící místo. Pokud si chcete odpočinout, použijte ji jako denní lůžko se spoustou prostoru. Pokud chcete sledovat televizi nebo film, nakloňte záda. Když chcete spát, čeká vás nádherně pohodlná postel. V neposlední řadě se freistil 137 stává pohovkou, když chcete sedět vzpřímeně. Praktické konektory magnetů zajišťují, že výměna funkcí je velmi snadná. Co všechno zažijete s Freistilem? To záleží na tom, jak dopadne váš den nebo večer.

 

Zdroj, foto: stopka.cz

redakce Architecture Week Kristýna Bezděková