Představujeme nové samostatné svítidlo Legio

Právě na trh uvádíme novou rodinu závěsného svítidla, které je již od dnešního dne k objednání. Jedná se o samostatné svítidlo Legio

Každý má jiné preference, a proto jsme přišli s jedním svítidlem, ve dvou různých designových provedeních. Navíc máte na výběr jak variantu s mikroprismatickým optickým systémem, tak i s opálovým difuzorem.

Legio jsme navrhovali ve spolupráci s belgickým designérem Sergem Cornelissenem, který přinesl zajímavou myšlenku dvou stejných svítidel převlečených do dvou různých kabátů. Ta jsou vyrobena z hliníkového profilu a hliníkových odlitků lakovaných bílou, černou, nebo stříbrnou barvou.
 
Tvarová rozmanitost a v neposlední řadě vynikající parametry 130 lm/W a UGR<19 předurčují svítidla především do kancelářských nebo společenský prostor, nicméně uplatnění mohou nalézt například i v obchodních prostorech nebo domácnostech.
Závěsná svítidla Legio jsme schopni doplnit o funkce SMART. Díky těmto funkcím můžete ovládat svítidlo prostřednictvím protokolu Bluetooth z mobilního telefonu nebo jej osadit do soustavy s čidly denního světla, či pohybu. Více se o těchto technologiích můžete dočíst zde.