Od 7.6.2020 jsou k objednání nová lineární svítidla

Právě uvádíme rodiny nových úzkých lineárních profilů, které budou k dispozici od 7.6.2020. Jedná se o samostatná svítidla Lipo35 a Lina45 a osvětlovací systémy Lipo35-S a Lina45-S.

  • Všechny rodiny našich lineárních svítidel dodáváme se stejnou logikou = profil a modul dohromady.
  • Další a největší novinkou je jednotná cena za běžný metr délky. Ta je nezávislá na délce jednotlivých svítidel. Výrazně tak ušetříme čas při naceňování především velkých projektů se systémy lineárních svítidel a vy se cenu dozvíte výrazně rychleji.

Lipo35

Lineární svítidla o rozměru 37x60mm (s vysunutým difuzorem 37x75mm) až do délky 4488 nabízí přisazený a závěsný typ montáže. Svítidla Lipo35 s přímým typem vyzařování dodáváme již sestavená = profil a modul dohromady.

Lipo35 objednáváte jako celé svítidlo i včetně příslušenství a koncovek, je tedy kompletní. Pro nacenění se používá jednotná cena za běžný metr délky.

 

Lipo35-S

Osvětlovací systém Lipo35-S o stejných rozměrech a délkách jako samostatná svítidla Lipo35 si sestavíte jako skládačku do nekonečných linií a tvarů.

Nabízíme ho ve třech základních barvách a barvách dle Halla RAL vzorníku. Dostupné jsou všechny typy montáže. Lipo35-S je vybaveno opálovým difusorem. Pro nacenění se používá jednotná cena za běžný metr délky.

 

Lina45

Závěsná lineární svítidla s přímo-nepřímím typem vyzařováním o rozměru 45x58mm a délkách do 2244mm ve variantě s opálovým difuzorem.

Do konce srpna roku 2020 se můžete těšit na verzi splňující UGR – včetně mřížky s optickými čočkami, která zabraňuje nepříjemnému oslnění a verzi s mikroprismatickou optikou. Svítidla dodáváme kompletní včetně veškerého příslušenství. Pro nacenění se používá jednotná cena za běžný metr délky.

 

Lina45-S

Osvětlovací systém Lina45-S má stejné rozměry a délky jako samostatná svítidla Lina45. Jedná se o závěsný osvětlovací systém s opálovým difuzorem, který nabízíme ve třech základních barvách a barvách dle Halla RAL vzorníku.

Koncovky a další příslušenství (např. montážní prvky) nejsou součástí a musejí se doobjednávat zvlášť. Pro nacenění se používá jednotná cena za běžný metr délky.

 

Zdroj, foto: halla.cz

redakce Architecture Week Kristýna Bezděková