NATLAND Group na výstavě Prague: Next

V Natlandu se od svého založení v roce 2002 snažíme o jediné: prostřednictvím investic měnit své okolí k lepšímu. Pomáháme firmám, které samy nedokáží naplnit svůj potenciál, uvádíme do praxe nové nápady, kultivujeme a zlepšujeme život v místech, kde stavíme nemovitosti.

Zakládáme si na flexibilitě a férovém přístupu. Jsme schopní se rozhodovat rychle a zdravě přistupujeme k riziku. Každý z našich projektů je pro nás zkušeností, která nás posunuje dále.

 

Krátká charakteristika: Projekt Lipenecký park nabízí atraktivní nové byty a komfortní rodinné domy uprostřed zeleně a všech sportovních možností, které tato lokalita nabízí. Malebnost území je přirozeně dána jeho polohou na břehu Berounky v nejjižnějším výběžku Prahy. Spolu se sousedními pražskými čtvrtěmi Zbraslaví, Radotínem a Černošicemi tvoří Lipence oázu plného, zdravého života a stále vyhledávanější protipól každodenního stresu velkoměsta. Projekt tvoří 42 bytových jednotek od 1+kk do 4+kk o velikosti 30–130 m². Dále je zde umístěno 19 radových rodinných domu 5+kk, 6+kk. Naleznete zde v podzemních podlažích bytového domu garážová stání.

 

Na výstavě Prague: Next prezentovala společnost NATLAND Group Lipenecký park.

Markéta Jiroušková, redaktorka AW