Krása ve své nejčistší podobě

Krása ve své nejčistší podobě: GROHE představuje novou řadu sanitární keramiky Essence

  • Minimalistický design řady Essence reflektuje současný trend nadčasové elegance
  • Nabídka produktů GROHE je nyní úplná – koncept kompletních koupelnových řešení nyní obsahuje i vany
  • Rozšíření dokonalých kombinací PerfectMatch: keramika Essence dokonale ladí několika různými řadami koupelnových baterií

Dokonale jednoduché, avšak esteticky těžko překonatelné – půvabně zaoblené, organicky tvarované, štíhlé a vysoce funkční. Naší vizí bylo vytvořit nesmírně elegantní řadu sanitární keramiky, jejíž produkty by představovaly krásu ve své nejčistší podobě. A proto jsme vytvořili řadu Essence. Obsahuje umyvadla, toalety a bidety, které doplní koupelnový interiér o přirozené a velmi jemné linie. Společnost GROHE je etablovaným poskytovatelem kompletních koupelnových řešení, a společně s řadou Essence přichází na trh poslední chybějící kousek skládanky kompletního koupelnového portfolia – vany.

 

Essence – pro skutečně sjednocený koupelnový interiér

Nepodbízivost, čistota a lehkost – těmito vlastnostmi by se dala popsat řada produktů Essence. Charakteristické pro tuto řadu jsou především jemné, organické tvary podtrhující touhu zbavit se všech nepotřebných prvků a soustředit se pouze na to, na čem skutečně záleží. Jsou to jednoduchá, elegantní keramická řešení, která reflektují přírodní krásu plynutí času. Ozdobou designové řady Essence jsou nová vestavná nábytková umyvadla. Jejich okraj je pouze 17 mm tenký. Otvor přepadu se nachází přímo naproti baterie, což doplňuje harmonický vzhled až do těch nejmenších detailů. Libovolně polohovatelná umyvadla na desku (dostupná v oválném nebo kulatém provedení od května 2019) mají keramický uzávěr odtoku. Tyto modely neobsahují přepadové řešení. Toalety také dobře zapadají do elegantního vzhledu celé řady díky svým mimořádně tenkým sedátkům. Sedátka jsou k dispozici s volitelnou funkcí plynulého sklápění SoftClose. Řada sanitární keramiky Essence je v duchu filozofie GROHE PerfectMatch dokonale sladěná s koupelnovými bateriemi GROHE Atrio, Essence, Plus a Lineare. Umožňuje tak architektům a instalatérům navrhnout řešení na míru požadavkům jednotlivých zákazníků bez jakéhokoliv kompromisu.

 

 

Vana v roli klenotu a luxusního doplňku

Nová kolekce GROHE Essence přináší vůbec poprvé do portfolia společnosti GROHE také vany, které doplňují nabídku kompletních koupelnových řešení. Vany Essence, které jsou k dispozici pro zápustnou, vestavnou nebo stojící montáž, se stanou designovým středem pozornosti v každé koupelně. Také se vyznačují čistými a elegantními liniemi prémiového designu GROHE. Tyto vany jsou vyrobeny z vysoce kvalitní titanové oceli, která delší dobu uchovává teplo, což umožňuje natolik žádoucí prodlouženou dobu koupele. Povrch má navíc speciální úpravu, která zajišťuje zvýšenou odolnost proti klouzání a její snadné čištění usnadňuje každodenní údržbu koupelny.

 

Inovativní funkce pro maximální úroveň hygieny

Toalety řady Essence jsou vybaveny mísou bez okrajového splachovacího kruhu, která zabraňuje usazování bakterií v záhybech pod okrajem. Větší spláchnutí vyžaduje pouhých 4,5 litru vody, zatímco malé spláchnutí je ještě úspornější – spotřebuje jen tři litry vody. Funkce Quick Release navíc usnadňuje odstranění záchodového sedátka jednou rukou. V závislosti na modelu je poté sedátko doplněno o technologií plynulého sklápění SoftClose. Díky povrchové úpravě GROHE PureGuard mají toalety Essence odolný a velmi trvanlivý lesklý povrch. Speciální ionty s antibakteriálními vlastnostmi zabraňují množení bakterií a zajišťují neustále čistý a hygienický keramický povrch. Usazeniny vodního kamene a nečistot lze případně snadno odstranit.

 

Nabídka značky GROHE nyní obsahuje kompletní řešení sanitární keramiky

Navrhnout vaši novou koupelnu je nyní s kolekcemi sanitární keramiky GROHE mnohem jednodušší. Řada Essence doplňuje stávající keramické řady GROHE Bau, GROHE Cube a GROHE Euro. Tyto čtyři designové linie, z nichž každá má svůj osobitý charakter, splní jakékoliv estetické požadavky – ať v podobě přirozené elegance řady Essence, geometrického minimalismu produktů Cube, plynoucích linií řady Euro nebo univerzálního vzhledu sanitární keramiky Bau. A další benefit: Veškerá sanitární keramika GROHE dokonale ladí s nejoblíbenějšími vodovodními baterie GROHE příslušných řad. Doporučené kombinace společnosti GROHE nejen usnadňují vytvoření vzhledově harmonického koupelnového interiéru, ale především nabízejí tu nejlepší možnou uživatelskou zkušenost. Baterie a sanitární keramika jsou perfektně sladěny formou a funkcí, což mimo jiné vede k tomu, že voda při spuštění baterie nikdy nestříká kolem.

 

 

Více informací získáte na webových stránkách grohe.com.

 

Sledujte nás na sociálních sítích: Facebooku, Twitteru, Instagramu, LinkedIn a YouTube.

O společnosti GROHE

GROHE je předním světovým výrobcem koupelnových řešení a kuchyňských baterií, který zaměstnává přes 6 000 zaměstnanců – 2 400 z toho v Německu. Společnost GROHE je od roku 2014 součástí skupiny LIXIL Group. Klíčovými hodnotami této mezinárodně uznávané společnosti jsou kvalita, technologie, design a udržitelný rozvoj, které společně vedou k poskytování „Pure Freude an Wasser“ našim zákazníkům. Společnost GROHE je známá pro inovativní produkty a zcela nové kategorie produktů již od dob svého založení. Patří mezi ně například revoluční kuchyňské systémy GROHE Blue a Red nebo nedávno představený systém zabezpečení GROHE Sense, který je inovativním doplňkem na neustále rostoucím trhu s produkty pro chytrou domácnost. Výrobní procesy našich továren v Německu jsou vzájemně protkány smyslem pro inovace, design a vývoj. Všechny produkty GROHE se tak mohou pyšnit jedinečnou známkou kvality „Vyrobeno v Německu“. Jen v průběhu posledních deseti let potvrdilo jedinečnost produktů GROHE více než 300 ocenění za design a inovativní technologie. Sama společnost GROHE se umístila mezi nejlepšími německými firmami, které nejvíce přispěly k trvale udržitelnému rozvoji. Společnost GROHE se stala první společností ve svém odvětví, které se podařilo získat cenu CSR německé spolkové vlády. Business magazín Fortune® rovněž společnost GROHE umístil na seznam Change the World, žebříček 50 světových společností, jejichž obchodní aktivity mají pozitivní dopad na společnost.

 

O společnosti LIXIL

Společnost LIXIL nabízí revoluční vodní a stavební řešení, které řeší každodenní výzvy a zlepšují život zákazníkům po celém světě. Vytváříme přední technologie na základě našeho japonského dědictví a investujeme do výzkumu, jehož výsledkem jsou vysoce kvalitní produkty, které přeměňují domácnosti. Skutečnou podstatou obchodních aktivit společnosti LIXIL je však způsob, jakým je realizujeme – skrze smysluplný design, nevídaný tah na branku, odhodlání zvyšovat dostupnost prémiových produktů pro všechny a společenskou odpovědnost. Součástí naší skupiny jsou přední světové značky jako například INAX, GROHE, American Standard nebo TOSEM. Přes 70 000 kolegů ve více než 150 zemích světa hrdě pracuje na produktech, které používá více než miliarda lidí každý den. Objevte více na webových stránkách www.lixil.com

 

 

Redakce AW 2019, zdroj: www.grohe.cz