Kaldewei zařizuje koupelny v neobvyklé budově

V Tower v Praze: Exkluzivní koupelny s výhledem

 

KALDEWEI, Ahlen, září 2018. – Koncem roku 2017 byl v Praze slavnostně otevřen jedinečný objekt V Tower, jež velkoměstu dodává další punc nezaměnitelnosti. Se svými 104 metry je budova, jejíž výrazný tvar připomíná písmeno V, nejvyšším obytným objektem v Česku. Na třiceti poschodích nabízí V Tower prostor pro život a bydlení na nejvyšší úrovni. Obytné prostory se pyšní nejenom fantastickým výhledem na hlavní město České republiky, nýbrž také do detailu promyšleným vybavením jednotlivých bytů, a to jak z technického tak i estetického hlediska. Ve výjimečné exkluzivitě nezaostávají ani koupelny: ty byly vybaveny 115 koupacími vanami ze znamenité smaltované oceli Kaldewei a nabízejí nejvyšší kvalitu a dokonalý design.

 

Na prvním až čtvrtém poschodí budovy, navržené architektem Radanem Hubičkou, se nacházejí kanceláře a obchody. Počínaje pátým patrem se plní veškerá přání v představách o bydlení. Vše začíná a končí dokonalým komfortem. Vybavení luxusních apartmá je nadčasově elegantní a nechybí mu ani ušlechtilé přírodní materiály jako hodnotné dubové dřevo, italský mramor, granit ze Zimbabwe nebo zelený onyx z Íránu. O pohodlí se stará inovační topný systém a promyšlené ozvučení prostoru. Obyvatelé objektu se do svých domovů dostanou přes lobby s neustálým dohledem vrátného a svůj volný čas mohou trávit na takzvaném „Club Floor“ – patře, které bylo vybudováno speciálně za účelem relaxace a zábavy a na kterém návštěvníci najdou fitness centrum, bazén, saunu i soukromé kino a dětský koutek. Balíček exkluzivních služeb završuje péče o domácnost, čistírna oděvů, hlídání dětí a psů nebo péče o domácí rostliny.

 

Koupání a relaxace s nevšední atmosférou

Francouzská okna všech bytů otevírají svým obyvatelům impozantní výhled na historické centrum Prahy a zeleň okolních parků – a to samozřejmě i z koupelen. Při zařizování koupelen vsadili realizátoři V Tower na značku Kaldewei: Celkem 115 koupacích van ahlenského výrobce sanity zve ke koupání a relaxaci.

 

V prostorných střešních bytech bylo instalováno osm koupacích van Meisterstück Centro Duo Oval: Tyto volně stojící vanové modely se smaltovaným panelem umístěné přímo před francouzskými okny se vyznačují tvarově čistými liniemi a dokonalým začleněním do celkového vzhledu koupelen. Ve většině koupelen pak padla volba na koupací vanu Kaldewei Classic Duo, která zaujme svým klasicky ušlechtilým vzhledem. Všechny koupací vany nesou značku „Made in Germany“ a jsou vyrobeny ze znamenité smaltované oceli Kaldewei: Tento pozoruhodný materiál spojuje ocel a sklo v jeden celek a vytváří z nejlepších vlastností obou přírodních materiálů dokonalou symbiózu. Odolnost a dlouhou životnost doplňuje vytříbený vzhled.

 

V Tower Praha – vizitka:

Kategorie:                              30patrový luxusní obytný dům

Počet bytových jednotek:     122 bytů a 8 střešních bytů

Výrobky Kaldewei: 103 koupacích van Classic Duo, 8 koupacích van
Meisterstück Centro Duo Oval, vždy po 1 koupací vaně
Centro Duo Oval, Centro Duo, Conoduo, Plaza Duo

 

 

O KALDEWEI

100 let KALDEWEI – podnik založený v roce 1918 a dnes nesoucí název Franz Kaldewei GmbH & Co. KG, nyní již ve čtvrté generaci potvrzuje svou pozici celosvětového partnera nejkvalitnějších řešení pro koupelny ze smaltované oceli. V rámci svého portfolia, jehož součástí je více než 600 sprchových vaniček, umyvadel a koupacích van, nabízí tento špičkový výrobce vzájemně sladěná řešení projektových dodávek i zakázek pro soukromé stavebníky – v jednotném materiálu a harmonickém designovém pojetí. Podnik spolupracuje s mezinárodními renomovanými designérskými studii a je držitelem více než 150 ocenění. Za jedinečné vedení obchodní značky obdržel KALDEWEI zlatou cenu German Brand Award. V roce 2018 zahájil dlouhodobou spolupráci s WWF, organizací zabývající se ochranou přírody a životního prostředí. KALDEWEI se také angažuje v programu WWF na ochranu moří, jež se zasazuje o snížení znečištění oceánů plastovým odpadem.

 

Zdroj: Franz Kaldewei GmbH & Co. KG.

 

Kaldewei V Tower Pohled zvenku

Obrazový materiál: PSJ Invest company

 

V Tower v Praze nabízí exkluzivní prostory k životu a bydlení na 30 podlažích: Nevšední objekt byl otevřen na konci roku 2017.

 

Kaldewei V Tower Bazén

Obrazový materiál: PSJ Invest company

 

Bazén s výhledem ve střešních prostorách: Obyvatelé V Tower mají navíc k dispozici vlastní fitness centrum s lázeňskými prostorami – a to včetně bazénu a sauny.

 

 

Kaldewei V Tower Meisterstueck Centro Duo Oval

 

Obrazový materiál: PSJ Invest company

 

Ve střešních bytech V Tower zvou koupací vany Meisterstück Duo Oval ke koupání a relaxaci. Tyto výjimečné modely van od Kaldewei jsou synonymem nejvyšší elegance a perfektně se začleňují do luxusního interiéru.

 

Kaldewei V Tower Classic Duo

Obrazový materiál: PSJ Invest company

 

Více než 100 koupelen nápadné budovy bylo vybaveno koupacími vanami Kaldewei Classic Duo – požitek z koupání tak zahrnuje i panoramatický výhled.

 

 

 

Kaldewei V Tower Byt Den

Obrazový materiál: PSJ Invest company

 

Exkluzivitu nelze přehlédnout: Tvůrci budovy V Tower vsadili i na nejmenší detaily – od technického vybavení až po estetické návrhy interiérů.

 

 

Kaldewei V Tower Byt Noc

Obrazový materiál: PSJ Invest company

 

Výhled z V Tower neztrácí nic ze své nevšednosti ani v noci. Francouzská okna otevírají ničím nerušený výhled na okolní zelené parkové plochy a historické staré město.

 

Další informace a obrazový materiál naleznete v tiskovém středisku společnosti Kaldewei na: www.kaldewei.cz

Readkce AW 2019, zdroj www.kaldewei.cz