Kaldewei Nexsys: Design at its best

Tisícinásobné možnosti ztvárnění moderního sprchového prostoru díky nové rozměrové a barevné rozmanitosti a ušlechtilým designovým krytkám

 

KALDEWEI, Ahlen, březen 2019. – „Design at its best“ – těmito stručnými slovy lze popsat novou rozmanitost a neobyčejnou estetiku sprchové vaničky Kaldewei Nexsys – sprchové plochy v 17 barvách, 20 rozměrech, třech površích a s pěti ušlechtilými designovými krytkami nabízejí přibližně 5 000 možností individuálního plánování koupelny. Kaldewei Nexsys slučuje to nejlepší ze dvou světů – veškeré výhody smaltované sprchové vaničky a moderní design žlabové sprchy.

 

Charakteristickým designovým znakem Nexsys je její štíhlý, puristický odtokový žlábek, který je téměř v jedné rovině začleněn do smaltované sprchové vaničky. Čtyřmi povrchovými barvami ušlechtilé designové krytky podtrhává Kaldewei eleganci a hodnotu exkluzivní žlabové sprchové vaničky ze smaltované oceli Kaldewei. Vedle kartáčované ušlechtilé oceli je krytka nyní na výběr i v nerezové oceli lesklé, zlatě lesklé, v kartáčované červené zlaté a v alpské bílé.

 

Nová paleta rozměrů pro individuální přání

Flexibilita a individualita jsou pro architekty a plánovače důležitými kritérii při výběru produktu. Plánování koupelny dnes vyžaduje řešení, u nichž osobní přání lze spojit i s obtížnými prostorovými situacemi. Kaldewei rozšiřuje nabídku revolučních řešení koupelen Nexsys o dvanáct nových rozměrů od 80 do 170 centimetrů na nynějších 20 rozměrů. Malé formáty jsou optimálně vhodné pro koupelny s malým místem nebo složitým půdorysem. Velké rozměry lze perfektně integrovat do obkladačkového rastru vysoce hodnotných podlahových dlaždic v ohlašovaných XXL formátech.

 

 

 

Exkluzivní barvy a povrchy

Také v barevné mnohotvárnosti přesvědčí Kaldewei Nexsys 16 novými odstíny: Nabídku odteď doplňují čtyři oblíbené sanitární barvy a dvanáct exkluzivních matných barev z kolekce Coordinated Colours. Tak je možno smaltovanou sprchovou vaničku harmonicky integrovat do ostatního řešení koupelny nebo kontrastně zinscenovat jako skutečný zlatý hřeb. Další komfort vaničky na přání obstará povrchová úprava Perl-Effekt s obzvláště snadnou údržbou. Všech dvanáct matných barev lze vybavit téměř neviditelnou protiskluzovou úpravou Kaldewei Secure Plus – pro vysokou jistotu našlápnutí ve sprše.

 

Jednoduchá a rychlá montáž

Z výroby předmontovaný systém 4 v 1, sestávající z odtokového žlábku, spádového nosiče, těsnicí pásky a sprchové vaničky Nexsys zajišťuje obzvláště jednoduchou a rychlou montáž odborným řemeslníkem. Optimální zvukovou izolaci zaručuje přiložená zvukově izolační páska. Díky obzvláště nízké montážní výšce je zabudování v rovině podlahy možné i při malé stavební hloubce.

 

Vyznamenaná rozmanitost designů

Množství rozměrů, inovativních povrchů, exkluzivních barevných odstínů a ušlechtilých designových krytek – Kaldewei Nexsys skýtá architektům a odborným plánovačům přibližně 5 000 možností moderního ztvárnění koupelny. Za excelentní design dostala smaltovaná sprchová vanička vytoužené ceny „Good Design Award 2018“ a „iF DESIGN AWARD 2019“, a předtím byla vyznamenána již nejvyšším vyznamenáním „Best of Best“ za „inovativní materiály“ a „inovativní architekturu“ na ICONIC AWARDS 2018.

 

 

O KALDEWEI

100 let KALDEWEI – podnik založený v roce 1918 a dnes nesoucí název Franz Kaldewei GmbH & Co. KG, nyní již ve čtvrté generaci potvrzuje svou pozici celosvětového partnera nejkvalitnějších řešení pro koupelny ze smaltované oceli. V rámci svého portfolia, jehož součástí je více než 600 sprchových vaniček, umyvadel a koupacích van, nabízí tento špičkový výrobce vzájemně sladěná řešení projektových dodávek i zakázek pro soukromé stavebníky – v jednotném materiálu a harmonickém designovém pojetí. Podnik spolupracuje s mezinárodními renomovanými designérskými studii a je držitelem více než 150 ocenění. Za jedinečné vedení obchodní značky obdržel KALDEWEI zlatou cenu German Brand Award. V roce 2018 zahájil dlouhodobou spolupráci s WWF, organizací zabývající se ochranou přírody a životního prostředí. KALDEWEI se také angažuje v programu WWF na ochranu moří, jež se zasazuje o snížení znečištění oceánů plastovým odpadem.

 

Zdroj: Franz Kaldewei GmbH & Co. KG. Žádáme o zaslání kopie výtisku.

 

 

 

Tiskový kontakt:

 

Franz Kaldewei GmbH & Co. KG                                               Tel. +49 2382 785 210
Laura Kosak                                                                             Fax +49 2382 785 8210
Postfach 17 61                                                                        laura.kosak@kaldewei.de

59206 Ahlen, Německo

 

achtung! GmbH                                                                       Tel. +49 40 450 210 888
Straßenbahnring 3                                                                        kaldewei@achtung.de

20251 Hamburg, Německo                                                                  www.achtung.de

Tiskový kontakt pro Českou republiku:

Kaldewei CS, s.r.o.                                                                     Tel. +420 226 218 590
Jana Majercikova                                                         jana.majercikova@kaldewei.com

Na Pankráci 322/26

140 00 Praha, Česká republika

 

Další informace a obrazový materiál naleznete v tiskovém středisku společnosti Kaldewei na: www.kaldewei.com

 

Obrazový materiál: KALDEWEI

 

„Design at its best“: Kaldewei Nexsys slučuje to nejlepší ze dvou světů – veškeré výhody smaltované sprchové vaničky a moderní design žlabové sprchy.

 

Zobrazené produkty: umyvadlo Kaldewei Miena, sprchová vanička v úrovni podlahy Nexsys

 

Obrazový materiál: KALDEWEI

 

Flexibilita a individualita jsou pro architekty a plánovače důležitými kritérii při výběru produktu. Velké rozměry Nexsysu lze perfektně integrovat do obkladačkového rastru vysoce hodnotných podlahových dlaždic v ohlašovaných XXL formátech.

 

Zobrazené produkty: Kaldewei Sprchový povrch Nexsys s krytem designu kartáčovaný z nerezové oceli

Obrazový materiál: KALDEWEI

 

Charakteristickým designovým znakem Nexsys je její štíhlý, puristický odtokový žlábek, který je téměř v jedné rovině začleněn do smaltované sprchové vaničky. Čtyřmi povrchovými barvami ušlechtilé designové krytky podtrhává Kaldewei eleganci a hodnotu exkluzivní žlabové sprchové vaničky smaltované oceli Kaldewei.

 

Obrazový materiál: KALDEWEI

 

Také v barevné mnohotvárnosti přesvědčí Kaldewei Nexsys 16 novými odstíny: Nabídku odteď doplňují čtyři sanitární  barvy sanity a dvanáct exkluzivních matných barev z kolekce Coordinated Colours. Tak je možno smaltovanou sprchovou vaničku harmonicky integrovat do ostatního řešení koupelny nebo kontrastně zinscenovat jako skutečný zlatý hřeb.

 

 

Redakce AW 2019, zdroj www.kaldewei.com