Kaldewei – Komfort v evropském stylu: první hotel řetězce Kempinski na Kubě

Please enter banners and links.

Luxusní hotel v Havaně sází na velkorysou pohostinnost s řešením koupelen v nejvyšší kvalitě ze smaltované oceli Kaldewei

 

Havana se řadí mezi top turistické destinace. A není se čemu divit – atmosféra karibské metropole je jedinečná. Barevní veteráni kam jen oko dohlédne, monumentální stavby upomínající na minulá léta, rušné kavárny a na každém rohu pouliční hudebníci. Především staré město je plné temperamentního života a již od 80. let je součástí světového kulturního dědictví Unesco. A uprostřed toho všeho najdeme Gran Hotel Manzana Kempinski La Habana. Na Kubě se odehrála skutečná premiéra: 5hvězdičkový hotel luxusního hotelového řetězce je totiž prvním objektem na americkém trhu. Při výběru zařízení Gran Hotel Manzana kladli majitelé velký důraz na ušlechtilé detaily, a to i v prostorných koupelnách. Po dlouhém dni stráveném v pulzujícím hlavním městě mohou nyní hoteloví hosté relaxovat v komfortních koupacích vanách ze smaltované oceli Kaldewei.

 

Kdysi byla budova hotelu nesoucí název Manzana de Gómez prvním obchodním domem na Kubě v evropském stylu. Přeměnou na luxusní hotel navázal objekt na lesk a slávu uplynulých let a své hosty vítá komfortem nejvyšší třídy: 246 moderně zařízených pokojů a apartmá s obzvláště vysokými stropy je zčásti vybaveno francouzskými okny, které hostům nabízejí doslova dechberoucí výhled na historické centrum města.

 

Exkluzivní atmosféra v koupelnách a řešení od Kaldewei

Tečkou za exkluzivním zařízením hotelu jsou koupelny vybavené nejkvalitnějšími sanitárními předměty špičkového výrobce Kaldewei: Vany Classic Duo Oval a Classic Duo Oval Wide byly navrženy renomovaným milánským designérským studiem Sottsass Associati. Oba modely se vyznačují jednoduchou elegancí, vyváženými proporcemi a přesvědčivým materiálem smaltovaná ocel Kaldewei.

 

Kaldewei: celosvětový partner luxusní hotelové branže

Ať již koupací vany, extra ploché sprchové vaničky nebo umyvadla – všechna řešení pro koupelny od Kaldewei jsou vyrobena ze znamenité smaltované oceli. Tento materiál optimálně splňuje vysoké nároky luxusních hotelů. Smaltovaná řešení výrobků totiž vyhovují nejenom nejvyšším estetickým požadavkům, ale mohou se pochlubit také vysokou hospodárností – a to díky dlouhé životnosti a snadné údržbě smaltované oceli Kaldewei. Majitelé hotelů po celém světě důvěřují příslibu kvality firmy Kaldewei.

 

Kaldewei Gran Hotel Manzana Kempinski La Habana

 

Obrazový materiál: Kempinski Hotels

 

Gran Hotel Manzana Kempinski La Habana je první 5hvězdičkový hotel na Kubě. Najdete jej v bývalém obchodním domě Manzana de Gómez v jádru historické části města Havana. Nový hotel nabízí luxus na nejvyšší úrovni a své hosty vítá v evropském stylu.

 

Kaldewei Gran Hotel Manzana Kempinski La Habana junior apartmá

 

Nově zřízený hotel nabízí 246 pokojů a apartmá. Díky velkým francouzským oknům se mohou hosté nechat uchvacovat nevšedním výhledem na historické centrum města.

 

Kaldewei Classic Duo Oval Wide

 

Koupací vana Classic Duo Oval Wide od Kaldewei zve své hosty po náročném dni plném exotických dojmů k odpočinku při koupeli.

 

Kaldewei Classic Duo Oval

 

Nadčasový design koupací vany Kaldewei Classic Duo Oval umožňuje ideální začlenění do hotelových koupelen prvního hotelu Kempinski na Kubě.

 

 

Redakce AW 2019, zdroj : www.kaldewei.cz