Jak zůstat vitální a fit díky vlastní koupelně?

Kaldewei ukazuje, jak se domácí koupelna může změnit ve fitness a relaxační místnost

Nový rok je tady a s ním i nová předsevzetí. Mezi nejčastější cíle se řadí zdravý životní styl, zhubnout a méně se stresovat. A kdo začne již nyní s cíleným tréninkem, bude mít tělo rychle ve formě. Se správným prostorovým konceptem a vhodným vybavením může i vlastní koupelna dopomoci ke splnění snu o dokonalé postavě bez zbytečného stresu. Voda, vzduch a teplo totiž umožňují ideální regeneraci po sportu a tím podporují úspěšný trénink. Kaldewei ví, co je pro tento účel při plánování nejdůležitější.

 

To, že má intenzita tréninku a vyvážená strava velký vliv na úspěch individuálního tréninkového plánu, je již dostatečně známo. Ne všichni však ví, že i prostředí a správná regenerace po sportu mohou cestu k postavě snů výrazně zkrátit. Díky bezprostřednímu spojení silového a vytrvalostního tréninku, vody a tepla se dokáží tělo, mysl i duše dostat ve fitness-koupelně do zdravé rovnováhy. Ta je mimo jiné předpokladem prevence hrozícího namožení svalů, které by zhatilo plány na dlouhodobý trénink, jehož cílem je cílené spalování tuků a budování svalstva.

 

Ideální je, když to z náročného tréninku na přístrojích není daleko do chladivé sprchy, ze které lze pak několika kroky přejít přímo do uvolňující lázně ve vaně. Teplá voda na koupání dokáže uvolnit svaly a současně přispívá k psychické relaxaci. A to už je vlastně perfektní wellness program pro tělo i duši. Vířivý systém s uvolnění přinášejícími masážními tryskami nebo kosmetická péče o pokožku Skin Touch od Kaldewei, ve které je koupel sycena miliony nejjemnějších vzduchových bublinek, napomáhají komfortní a dlouhodobé regeneraci, a to dokonce mezi vlastními čtyřmi stěnami.

 

Kaldewei Fitness – koupelna

Zobrazené produkty: Umyvadlo Kaldewei Meisterstück Emerso (vpředu vpravo), sprchová vanička v úrovni podlahy Conoflat (vzadu vlevo) a koupací vana Meisterstück Conoduo (vzadu uprostřed).

 

Zobrazené produkty: Koupací vana Kaldewei Meisterstück Conoduo navržená architektonickým institutem Sottsass Associati, umyvadlo Kaldewei Cono

 

Zdroj, foto: kaldewei.cz

 @Kaldewei

 Kaldewei_official

 KaldeweiWorldwide

redakce Architecture Week Kristýna Bezděková