Hotelové koupelny Kaldewei: S optimálním plánováním k vyšším ziskům

Výnosnost je kouzelným slůvkem ekonomicky úspěšných hotelových zařízení. Co mnozí nevědí: Prostřednictvím chytrého plánování koupelen lze zvýšit vytížení i příjmy. Současně mohou hoteliéři díky správným investicím utáhnout kohoutek nákladů. Zavedením několika opatření lze významně optimalizovat výnosnost.

Koupelna je vizitkou každého hotelového pokoje. A aby byl host spokojený, musí v ní být vše na sto procent. Tam, kde návštěvník objeví nečistotu či plíseň ve spárách, odprýsknutou dlaždici nebo poškrábaný povrch na umyvadle, sprše či vaně, se nebude rád vracet. Následná negativní hodnocení na internetu pak podstatně sníží příliv nových hostů. Další zajímavou možnost, jak se odlišit od konkurence, představuje také designové pojetí koupelen. V zájmu majitelů hotelů je však co nejekonomičtější plánování a pořízení koupelnového vybavení. Hotelové koupelny musejí být zkrátka hospodárné. Kdy a jak se investice umoří? Jak dlouhé jsou renovační cykly? Takové otázky musejí hoteliéři řešit při zařizování nových koupelen i při modernizaci starých koupelen.

Od čistoty až po design: Jak vytvořit místo plné pohody a inspirace?

Alfou a omegou při výběru koupelnového vybavení pro hotely je volba správného materiálu. Kvalitní výrobky vedou k značné úspoře provozních nákladů spojených s čištěním a údržbou. Úklid jednoho pokoje zabere v průměru přibližně 30 minut, třetinu času je z toho třeba věnovat právě koupelně. Řešení koupelen ze smaltované oceli Kaldewei bodují svou výjimečnou estetikou díky sklovitě tvrdému neporéznímu povrchu, dlouhou životností i velmi snadnou údržbu.Na high-tech materiálu nevznikají ani nejmenší trhlinky, ve kterých by se mohli usazovat zbytky vodního kamene či nečistot. Povrchové zušlechtění Kaldewei „Perl-Effekt“ v sériovém provedení u umyvadel a volitelně u extra plochých sprchových vaniček nabízí další ochranu před nečistotou a usazeninami vodního kamene.

Extra plochá sprchová vanička Kaldewei Nexsys ve woodberry hnědé matné s designovou krytkou ve zlaté lesklé barvě
Koupací vana Kaldewei Meisterstück Centro Duo Ovalv penthausu V Toweru v Praze

Nechte se inspirovat koupelnami snů na Kaldewei sociálních sítích.

  Kaldewei 

 kaldewei_official 

 KaldeweiWorldwide

Zdroj,foto: kadewei.cz

redaktorka Kristýna Bezděková