Gallottii & Radice nově v showroomu STOPKA

Společnost Gallotti & Radice se rozhodla rozšířit své působení na evropském trhu a navázala  partnerství s naším showroomem v Klimentské 48.  Výsledkem je elegantní expozice, která návštěvníkům umožňuje ponořit se do světa designu v podání Gallotti & Radice. Přijďte obdivovat kolekci v celém rozsahu a rozmanitosti díky řadě jedinečných a sofistikovaných designových kousků, které dodají interiéru punc luxusu a originality. Značka, která oslní architekty, zákazníky a všechny, kteří milují design Made in Italy.

Gallotti & Radice byla první společností v Itálii, která od počátku sedmdesátých let, propagovala používání skla v nábytkářském průmyslu a interiérovém designu. Původně sklářská firma tak převzala vedoucí roli ve vývoji originálních skleněných designových prvků. Sklo je v podání designérů Gallotti Radice současně mimořádně křehké a silné, průhledné a neměnné, lehké a trvalé. Každý kousek je originál, díky řemeslnému zpracování spojenému s tradiční manuální výrobou.

    

Mezi designéry Gallotti Radice patří špičky světového designu, jako jsou Oscar a Gabriele Buratti, Carlo Colombo, Monika Armani, Pietro Russo, Patricia Urquiola nebo Massimo Castagna, který navrhl ikonické osvětlení Bolle.

Více info o značce na www.stopka.cz

Nebo na emailu tomsovska@stopka.cz

redakce Architectureweek – Kristýna Bezděková