Experti doporučují: V případě hotelových koupelen vsaďte na bezpečné investice

Existují koupelnové produkty, do kterých se vyplatí investovat, protože díky nim lze zvýšit návratnost provozu. Ve výsledku se tak budete moci pochlubit ekonomicky úspěšným hotelem. Klíčová jsou přitom interiérová řešení s dlouhou životnost produktů.

 

Bezpečné investice znamenají trvanlivost, na jejímž základě jsou zaručeny dlouhé intervaly rekonstrukcí.

Díky správné volbě zařízení může vedení hotelu prodloužit intervaly rekonstrukcí a tím snížit náklady na údržbu, a to i při intenzivním používání zařízení. Bezpečnost investice zaručuje Kaldewei u svých výrobků příslibem kvality „30 let záruky“. Maximální bezpečí, pokud jde o montáž řešení sprch, přinášejí kompletní systémy světově špičkového výrobce Kaldewei pro sprchy v úrovni podlahy, které snižují riziko poškození promáčením na minimum. Výhodou pro hoteliéry a investory je pak vyšší bezpečnost plánování a optimalizace nákladů, což v konečném důsledku vede k vyšší výnosnosti.

Co říkají experti na hotelnictví k tématu vybavení koupelen:

Počáteční investice je u vysoce kvalitních výrobků možná o něco vyšší; pokud však lze díky nim následné náklady spojené s každodenním používáním (výdaje na údržbu, opravy a případnou výměnu) udržet na nižší úrovni, z dlouhodobého hlediska se taková investice vyplatí.

 

Bernhard Langemeyer, generální manažer hotelu Sheraton Düsseldorf Airport 

„Aktuálně jsme modernizovali 250 koupelen a pro jejich uvedení na současný aktuální technický a estetický stav jsme použili umyvadla a XXL extra ploché sprchové vaničky ze znamenité smaltované oceli Kaldewei. Jako největší a nejvyššího obratu dosahující hotel v Německu jsme ani na chvíli neváhali využít stejně jako před 23 lety nabídky koupelnových řešení od Kaldewei. Vybavení našich koupelen je stále v nejlepší formě i přes vysokou intenzitu používání hosty, kteří se neustále střídají. A to nás přesvědčilo! Všechny nové XXL sprchy od Kaldewei jsme pro rekonstrukci objednali v moderních barvách a s neviditelnou protiskluzovou úpravou povrchu Secure Plus – spokojenost našich hostů je pro nás totiž na prvním místě.“

Thomas Brückner, generální ředitel hotelu Estrel Berlín

 

Zobrazený produkt: Extra plochá sprchová vanička Kaldewei Superplan, která je v rozměru XXL v hotelu Château Holtmühle instalována 45krát

Zobrazený produkt: Koupací vana Kaldewei Meisterstück Centro Duo Oval v „The Capitol Kempinski Hotel Singapore“

Nechte se inspirovat koupelnami snů na Kaldewei sociálních sítích.

@Kaldewei

Kaldewei_official

KaldeweiWorldwide

Zdroj, foto: kaldewei.cz

redakce ArchitectureWeek – Kristýna Bezděková