Černá jako nadčasová, čistá a elegantní

Černá barva reprezentuje vkus a lze ji téměř vždy použít. A to nejenom v módě, ale také v koupelně. Designová řešení koupelen od Kaldewei jsou toho důkazem.

Černá přináší pocit elegance a nadčasovosti. Představuje výraz osobnosti a stylu v místnosti, která je nejintimnější ze všech prostor bytu či domu. Přetrvává, i když se okolo všechno mění.

Koupelnový design od Kaldewei je duetem odolné smaltované oceli a barvy s největší krycí schopností. Toto spojení dává jasně znát, že klasika je věčná. Hodnotná smaltovaná ocel Kaldewei má v koupelně životnost, jakou nemůže nabídnout žádný jiný materiál. Stejně tak je černá stále oblíbená – bez ohledu na dobu – a lze ji neomezeně kombinovat. V sanitě je černá barva fascinující. V prostoru se prezentuje prostě a zdrženlivě, a vytváří perfektní kulisu pro akcentovaný výstup stále se měnících aktuálních trendových barev, které mohou zastupovat doplňky jako ručníky, dávkovače na mýdlo nebo obrazy v oblíbené barvě. Zařizování místnosti tak nemůže být jednodušší a flexibilnější.

Ve shodě s tímto trendem je sprchová vanička v úrovni podlahy Kaldewei Nexsys v odstínu lávová černá matná z exkluzivní kolekce barev Kaldewei Coordinated Colours. V kombinaci s designovou krytkou v provedení lesklá zlatá přináší tato sprchová vanička se žlabovým odtokem do koupelny nádech luxusu v trendy stylu glamour. Ten se vyznačuje velkosvětským leskem a okouzlujícími kovovými akcenty, například stříbrné nebo zlaté.

Zobrazené produkty: Umyvadlová mísa Kaldewei Miena a extra plochá sprchová vanička Kaldewei Nexsys

 

Zobrazené produkty: Umyvadlové mísy Kaldewei Miena v alpské bílé a černé

 

Zobrazené produkty: Umyvadlová mísa Kaldewei Miena a extra plochá sprchová vanička Kaldewei Conoflat v city antracit matné

Zobrazené produkty: Umyvadlová mísa Kaldewei Miena, extra plochá sprchová vanička Kaldewei Conoflat a vana Kaldewei Conoduo

 

Nechte se inspirovat koupelnami snů na Kaldewei!

@Kaldewei

Kaldewei_official

KaldeweiWorldwide

Zdroj, foto: kaldewei.cz

redakce Architecture Week Kristýna Bezděková