100 000 možností ztvárnění sprch

 

Kaldewei vnáší do extra plochých sprch revoluci a rozšiřuje svou nabídku sprchovacích systémů pro snadnou, plochou, flexibilní a bezpečnou instalaci

 

KALDEWEI, Ahlen, březen 2019. – Jednoduchá, plochá, flexibilní a bezpečná – tak zní úspěšná formule pro řešení sprch od Kaldewei. Co zní prostě, je nezlomná náročnost tohoto specialisty na koupelny uvádět pro své partnery a stavebníky na trh vždy to nejlepší možné řešení. Letos Kaldewei znovu demonstruje vedoucí pozici v inovacích v oblasti sprchových vaniček v úrovni podlahy: Zvětšením rozměrů, ultraplochými odtokovými soupravami a dalšími řešeními jednoduché montáže lze nyní volit z více než 100 000 možností řešení ultra ploché sprchy. Tak mohou profesionálové v sanitě ve svých konzultačních rozhovorech ještě individuálněji reagovat na přání zákazníka a profitovat z jednoduché a efektivní instalace.

 

Jednoduchý: nejrychlejší montážní systém od Kaldewei

Na staveništi jsou žádána jednoduchá montážní řešení, jimiž odborný řemeslník šetří cenný čas, nervy a peníze. Rozšířením svých kompletních řešení Kaldewei ještě více usnadňuje instalaci zejména plochých sprch. Proto bude nosič vaničky i v budoucnu extra plochý pro všechny obdélníkové sprchy v úrovni podlahy od Kaldewei, to jest pro více než 150 modelů. Extra plochá sprchová vanička a nosič vaničky jsou přesně vzájemně sladěné a umožňují nízké zabudování s minimální výškou vstupu do sprchy, pokud stavební situace neumožní montáž kompletně v rovině podlahy. To je ideální pro renovaci ve starých stavbách.

 

Ploché: chytré odtokové systémy pro zabudování v rovině podlahy

Montáž sprch v rovině podlahy ve stávajících koupelnách nezřídka staví profesionály sanity před velké výzvy, protože tam často nebývá k dispozici montážní výška potřebná k tomu, aby bylo možno sprchu zabudovat naplocho a s výškou sifonu minimálně 50 mm, jak požaduje norma DIN EN 1253. Pro tyto případy Kaldewei nabízí odtokové systémy pro obzvláště plochou instalaci s výškou sifonu 30 milimetrů. Díky novým provedením KA 120 a KA 125 je nově plánování ještě jednodušší, neboť odteď lze i vysoce hodnotné designové sprchy Conoflat a Superplan Plus zabudovávat o 20 milimetrů níž a tím i obzvláště ploše. Kompletní sada odtokové soupravy vždy obsahuje i pasující smaltované víko odtoku kulaté nebo čtvercové. Tak Kaldewei opět působivě dokazuje, že se smaltované vaničky mohou instalovat dokonce plošeji než žlábkové nebo bodové odtokové systémy pro sprchy obložené obkladačkami.

 

Flexibilní: svoboda ztvárňování sprch bez hranic

Bez ohledu na to, zda pro konzultační rozhovor se zákazníkem nebo pro jednoduchou a flexibilní montáž: Ze zvětšení rozměrů v oblasti sprch v úrovni podlahy profitují odborní partneři i stavebníci stejnou měrou. Jen pro novou sprchovou vaničku Kaldewei Nexsys je k dispozici dvanáct nových rozměrů. Kromě toho se revoluční koncepce sprchování odteď nabízí s protiskluzovou úpravou Secure Plus a v 17 barevných variantách a s pěti různými designy krytů, mimo jiné v lesklé zlaté a kartáčované červenozlaté. I oblíbené rodiny modelů Superplan XXL a Cayonoplan dostávají přírůstek novými rozměry a doplněním příslušenství. Tak Kaldewei plánovačům koupelen už mezitím nabízí více než 100 000 možností extra plochých sprch a tím i neomezenou svobodu ztvárňování koupelen.

 

Bezpečné: spolehlivé utěsnění extra plochých sprch

Dlouhodobá stavební jistota u sprch v úrovni podlahy znamená především optimální ochranu před poškozením promáčením. Kaldewei vyvinul speciálně pro utěsnění zabudovaných extra plochých sprchových vaniček systém „Izolační sada pro montáž v úrovni podlahy“. Ta se díky prefabrikovaným prvkům vyznačuje obzvláště lehkým zpracováním a rychlou fixací na staveništi. Také montážní rám ESR v úrovni podlahy zajišťuje bezpečnost v koupelně. Díky druhé těsnicí úrovni nabízí tento montážní systém pro smaltované extra ploché sprchové vaničky ještě spolehlivější utěsnění po celou dobu používání a tím i optimální ochranu před poškozením promáčením.

 

Bližší informace ke sprchovacím a těsnicím systémům od Kaldewei naleznete na webových stránkách Kaldewei na www.kaldewei.cz.

 

 

 

O KALDEWEI

100 let KALDEWEI – podnik založený v roce 1918 a dnes nesoucí název Franz Kaldewei GmbH & Co. KG, nyní již ve čtvrté generaci potvrzuje svou pozici celosvětového partnera nejkvalitnějších řešení pro koupelny ze smaltované oceli. V rámci svého portfolia, jehož součástí je více než 600 sprchových vaniček, umyvadel a koupacích van, nabízí tento špičkový výrobce vzájemně sladěná řešení projektových dodávek i zakázek pro soukromé stavebníky – v jednotném materiálu a harmonickém designovém pojetí. Podnik spolupracuje s mezinárodními renomovanými designérskými studii a je držitelem více než 150 ocenění. Za jedinečné vedení obchodní značky obdržel KALDEWEI zlatou cenu German Brand Award. V roce 2018 zahájil dlouhodobou spolupráci s WWF, organizací zabývající se ochranou přírody a životního prostředí. KALDEWEI se také angažuje v programu WWF na ochranu moří, jež se zasazuje o snížení znečištění oceánů plastovým odpadem.

 

Tiskový kontakt:

 

Franz Kaldewei GmbH & Co. KG                                              Tel.: +49 2382 785 210
Laura Kosak                                                                            Fax: +49 2382 785 8210
P.O.Box 17 61                                                                          laura.kosak@kaldewei.de

59206 Ahlen, Německo                                                                    www.kaldewei.com

 

achtung! GmbH                                                                       Tel. +49 40 450 210 888
Straßenbahnring 3                                                                        kaldewei@achtung.de

20251 Hamburg, Německo                                                                  www.achtung.de

 

 

Tiskový kontakt pro Českou republiku:

 

Kaldewei CS, s.r.o.                                                                     Tel. +420 226 218 590
Jana Majercikova                                                         jana.majercikova@kaldewei.com

Na Pankráci 322/26

140 00 Praha, Česká republika

 

 

Další informace a obrazový materiál naleznete v tiskovém středisku společnosti Kaldewei na: www.kaldewei.cz

 

 

Obrázky a popis:

 

Obrazový materiál: KALDEWEI

 

Na staveništi jsou žádána jednoduchá montážní řešení, jimiž profesionálové sanity šetří cenný čas, nervy a peníze. Rozšířením svých kompletních řešení Kaldewei ještě více usnadňuje instalaci zejména plochých sprch. Proto bude nosič vaničky i v budoucnu extra plochý pro všechny obdélníkové sprchy v úrovni podlahy od Kaldewei, to jest pro více než 150 modelů.

 

Zobrazené produkty: sprchovou vaničku Kaldewei Cayonoplan

 

Obrazový materiál: KALDEWEI

Obrazový materiál: KALDEWEI

 

Díky novým provedením KA 120 a KA 125 je nově plánování ještě jednodušší, neboť odteď lze i vysoce hodnotné designové sprchy Conoflat a Superplan Plus zabudovávat o 20 milimetrů níž a tím i obzvláště ploše. Kompletní sada odtokové soupravy vždy obsahuje i pasující smaltované víko odtoku kulaté nebo čtvercové.

Obrazový materiál: KALDEWEI

 

Bez ohledu na to, zda pro konzultační rozhovor se zákazníkem nebo pro jednoduchou a flexibilní montáž: Ze zvětšení rozměrů v oblasti sprch v úrovni podlahy profitují odborní partneři i stavebníci stejnou měrou. Jen pro novou sprchovou vaničku Kaldewei Nexsys je k dispozici dvanáct nových rozměrů. Kromě toho se revoluční koncepce sprchování odteď nabízí s protiskluzovou úpravou Secure Plus a v 17 barevných variantách a s pěti různými designy krytů, mimo jiné v lesklé zlaté a kartáčované červenozlaté.

 

Zobrazený produkt: Kaldewei Nexsys sprchová plocha Woodberry Brown Matt z kolekce Coordinated Colours s lesklou zlatou úpravou

Obrazový materiál: fotografie KALDEWEI / Christian Blanke

 

Kaldewei vyvinul speciálně pro utěsnění zabudovaných extra plochých sprchových vaniček systém „Izolační sada pro montáž v úrovni podlahy“. Ta se díky prefabrikovaným prvkům vyznačuje obzvláště lehkým zpracováním a rychlou fixací na staveništi.

Obrazový materiál: KALDEWEI

 

Montážní rám ESR v úrovni podlahy zajišťuje bezpečnost v koupelně. Díky druhé těsnicí úrovni nabízí tento montážní systém pro smaltované extra ploché sprchové vaničky ještě spolehlivější utěsnění po celou dobu používání a tím i optimální ochranu před poškozením promáčením.

 

Redakce AW 2019, zdroj www.kaldewei.cz