Designová příležitost pro architekty i kreativní odvážlivce

Od výrobců podlahových krytin očekáváte,  že vám v rámci nových kolekcí předloží jasně dané dekory, které navrhli jejich designéři. U řady ekologických elastických podlah Wineo Purline Digital s ničím podobně „tuctovým“ nepočítejte – konkrétní dekory si totiž můžete navrhnout sami a stát se tak originálními tvůrci Wineo Purline Digital.

Unikátní možnost dodat výrobci fotografii v podstatě čehokoli, ze které vám vyrobí váš osobní dekor, nabízí společnost Kratochvíl parket profi. Dovozce ekologických elastických krytin Wineo Purline Digital společnost KPP očekává, že jedinečnou možnost být osobití využijí hlavně architekti, kterým pomůže do posledního detailu dotáhnout jejich interiérový koncept, a kreativní odvážlivci. Více na www.kpp.cz

Chcete mít doma písečnou pláž s mořem, abyste se celý rok cítili jako na dovolené, chodit v obýváku po dlažebních kostkách či po zeleném trávníku? Nebo mít při vstupu do firemních prostor na podlaze své logo? Moderní digitální technologie vám v podstatě dávají volnou ruku, realizují vaše neomezené barevné či tvarové kreace, integrují vaše firemní loga, vytvoří navigační systémy.

Organické podlahy Wineo Purline jsou samy o sobě zajímavé tím, že jsou ekologicky nejčistší podlahové krytiny současnosti a zároveň splňují nejpřísnější požadavky co do kvality, jsou extrémně odolné a nenáročné na údržbu. Až z 90 % jsou vyrobeny z obnovitelných surovin a přírodních plnidel, jako je křída, řepkový nebo ricinový olej, neobsahují PVC, chlor, plastifikátory ani rozpouštědla. Jsou bez zápachu a emisí, zcela neškodné pro zdraví a odolné vůči rozpouštědlům a chemikáliím. Povrch krytiny je přitom hřejivý a příjemný i pro bosou nohu. Společnost Kratochvíl parket profi nabízí Wineo Purline v rámci svého konceptu KPP Ecology.

 Kromě výjimečné ekologičnosti a kvality nabízejí krytiny Wineo Purline Digital nyní i unikátní design, který si můžete navrhnout sami. Stačí do showroomu KPP přinést dostatečně kvalitní fotografii v co nejlepším rozlišení či výtvarný návrh, odsouhlasit si grafické zpracování podlahy od výrobce a pak už jen v řádu týdnů očekávat „svoji“ podlahu.

 Dekor v rámci konstrukce Wineo Purline Digital vytváří podobně jako u ostatních ekologických elastických krytin vrstva potištěného papíru, který je překryt přírodním polyuretanem. Ten jako ochranná vrstva brání poškození krytiny běžným provozem. Právě na tento papír je natištěn i váš dekor. V podstatě neexistují limity, jediným je odběr minimálního množství 200 m2. Hledáte-li tedy exkluzivní, výjimečné, kreativní, neobvyklé, individuální a originální řešení, pak jsou krytiny PURLINE Digital tou správnou odpovědí.