Tiché splachování tlačítek Tece

Na detailech a designu záleží i u splachovacích tlačítek, což dokazuje firma TECE s jejím pečlivě promyšleným tlačítkem TECEsquare, vyrobeným z ušlechtilé oceli či skla. Oblibu si získává nejen mezi architekty, designéry i širokou veřejností, ale rovněž obdrželo řadu ocenění za design.

TECEsquare je tlačítko, které lze i přímo integrovat do obkladu stěny a má unikátní minimalistický design. V interiéru působí velmi čistě a kompaktně. Důraz na detail dokazuje i fakt, že výrobek TECEsquare zvítězil v anketě Design Prize 2010 a obdržel ceny Red Dot Award a Design Plus.

 

Tlačítka TECEsquare je možné zakoupit hned v několika různých barevných provedeních. Dle vašich přání můžete vybírat z kombinací barev černé, bílé, zelené, stříbrné či zlaté. Splachovací tlačítko tak můžete libovolně vyladit do barev vaší koupelny, aby perfektně zapadlo do interiéru.

Splachovací tlačítka TECEsquare jsou plně kompatibilní s instalační sadou pro vhazování čistících tablet, která s minimální námahou zachová Vaši toaletu stále čistou. TECEsquare také umožňuje dvoumnožstevní splachování a s ním spojenou úsporu vody. Tichý chod tlačítka zajišťují izolační podložky. Konstrukce splachovací nádržky a armatur snižuje hlučnost při napouštění a vypouštění. Další šíření hluku zabraňuje zvukově izolační podložka mezi toaletou a stěnou. Nemusíte mít tedy obavu, že spláchnutím v noci někoho probudíte, pokud se Vaše ložnice nachází blízko toalety.

Zdroj, foto: tece.com

redakce Architecture Week – Kristýna Bezděková