KZ Apartment od Nildo José

Tento apartmán se nachází v sousedství Jardins, v São Paulo, a má nádherný výhled na město. Pozemek o rozloze 170 m² byl vybrán jako první adresa mladého páru. Aby toto obydlí bylo stejně malebné jako okolí, majitelé si vybrali architekta Nildo José jako osobu odpovědnou za renovaci, díky níž bude byt vypadat nový.

 

Při rekonstrukce se tři ložnice proměnily ve dvě, kuchyň získala více prostoru, objevila se toaleta, místnost se díky přerozdělení pokojů rozšířila aby vše nakonec odpovídalo požadavkům majitelů. Aby Nildo přivedl teplo a sofistikovanost do nového domova, interiér byl vybaven řadou unikátních doplňků od světových designérů.

 

V jídelně je hlavním prvkem stůl Ameba z mramoru. V kuchyni byly skříně také navržené týmem Nildo a vyrobeny společností Basile Joinery. Kromě toho architekt také navrhl knihovnu, noční stolek z nerezové oceli a roštové dřevěné obložení, které dává obývacímu pokoji příjemný dojem.

 

 

Projekt, doplněný předměty světově proslulých designérů, jako například dánského tanečníka Hanse J. Wegnera, autora bílého lakovaného křesla Elbow v jídelně a křesla Flag Halyard, hlavního kusu obývacího pokoje. Konferenční stolek a krbová římsa Domino od brazilsko-polského rodáka Jorge Zalszupina dotváří výzdobu.