Kaldewei Secure Plus – pro bezpečný zážitek ze sprchování

Protiskluzová a téměř neviditelná úprava povrchu pro vyšší komfort i bezpečí v koupelnách.

Se Secure Plus otevřel Kaldewei novou kapitolu úpravy povrchu. Jedná se o celoplošnou a téměř neviditelnou protiskluzovou úpravu povrchu pro smaltované extra ploché sprchové vaničky v úrovni podlahy ze smaltované oceli Kaldewei. Secure Plus přináší do koupelen více komfortu a bezpečí na nejvyšší úrovni, aniž by ubíral na designu sprchové vaničky, a navíc z funkčního hlediska efektivně zhodnocuje koupelnu.

 

Povrchová vrstva Kaldewei Secure Plus se natrvalo vypálí do celé sprchové vaničky ze znamenité smaltované oceli Kaldewei. Vzniká tak rovnoměrná povrchová vrstva, která trvale po celé ploše zajišťuje bezpečnou chůzi a stabilní stání. TÜV Rheinland potvrzuje, že úprava povrchu Secure Plus od Kaldewei má protiskluzové vlastnosti podle klasifikačního stupně B pro mokré prostory pro chůzi na boso (DIN 51097) a kvalifikační stupeň R 10 pro protiskluzové vlastnosti v pracovních prostorách se zvýšeným nebezpečím uklouznutí (DIN 51130).

 

Koupelny ovšem nejsou navrhovány jen po funkční stránce, měly by také splňovat všechny požadavky na estetiku a design. Všechny smaltované extra ploché sprchové vaničky Kaldewei ve dvanácti matných barvách z kolekce Coordinated Colours je možné zušlechtit téměř neviditelnou, ale hmatatelnou protiskluzovou povrchovou vrstvou Kaldewei Secure plus optimalizující stabilitu stání ve sprše. Sprchová vanička v úrovni podlahy opatřená úpravou Kaldewei Secure Plus tak nabízí kromě předností v oblasti komfortu a absence bariér také záruku přitažlivé estetiky v koupelně.

Na obrázku: Kaldewei Scona v alpské bílé matné se Secure Plus

Na obrázku: Kaldewei Conoflat z kolekce Coordinated colours, matná, v odstínu šedá Pasadena

Nechte se inspirovat koupelnami snů na Kaldewei sociálních sítích.

 @Kaldewei

 Kaldewei_official

 KaldeweiWorldwide

Zdroj: www.kaldewei.cz

redakce Architecture Week – Kristýna Bezděková