V Itálii vynalezli křeslo, které navodí pocit stavu beztíže

Tradiční relaxační křesla fungují pomocí pákových systémů. Italská společnost Natuzzi Italia se rozhodla tento klasický systém změnit a navrhla revoluční relaxační křeslo Re-Vive, které plynule reaguje na pohyby vašeho těla a změnu těžiště.
Lidské tělo je stvořeno k pohybu, proto je křeslo Re-Vive inspirováno lidskými pohyby. Umí se ohýbat, přizpůsobovat a plynule měnit své polohy, stejně jako vy. Mimo to křeslo Re-Vive umí podporovat i ty pohyby, které nevnímáte, a proto si v něm budete připadat jako ve stavu beztíže.
Přirozený a plynulý pohyb je zajištěn pomocí aktivních opěrek, které jsou senzitivní na tři druhy pohybů – otáčení, ohýbání a naklápění. Díky silnému jádru, které poskytuje komfortní oporu, díky otočné noze a pohodlným polštářům je toto křeslo na špičce mezi relaxačními křesly. Je výsledkem spojení inovativní technologie a řemeslné práce italských designérů.

V současné době si můžete vybrat z několika druhů prošívání a široké škály kůží i látek kolekce Natuzzi Italia, s taburetem či podhlavníkem. Natuzzi Italia působí v oblasti prémiového, stylového a pohodlného nábytku po dobu více než 60 let.

Využijte speciální únorové nabídky spojené s oslavou sv.Valentýna a pořiďte svým milovaným křeslo Re-Vive za zvýhodněnou cenu.

  

Sleva až 20% na křeslo Re-vive nebo jiná solitérní křesla je platná pouze do 14.2.2020.

Zdroj, foto: natuzzi.cz

redakce Architecture Week Kristýna Bezděková