Real-Treuhand Reality na výstavě Prague: Next

Real-Treuhand Reality s.r.o. je součástí realitního holdingu Real-Treuhand Management GmbH, který zastřešuje jedenáct specializovaných firem. Jako dceřiná společnost Raiffeisenlandesbank Oberösterreich může Real-Treuhand nabídnout ekonomické zázemí a kompetence největší regionální banky v Rakousku.

Naši spolupracovníci disponují nejen rozsáhlými vědomostmi ze všech oblastí v oboru nemovitosti, ale také dlouholetou zkušeností a intenzivní znalostí trhu.

Real-Treuhand rozvíjí a realizuje projekty všech velikostí, od řadového domu až po výstavbu nové městské čtvrti.

Naše profesionální péče garantuje, že díky vysoké kvalitě stavby a nízkým přidruženým nákladům je podpořen rozvoj hodnoty jednotlivých objektů. Tak vedou zdroje nemovitostí a realitní management k dlouhodobě jisté a výnosné investici.

V České republice působí Real-Treuhand od roku 1992.

 

Krátká charakteristika: Projekt Palata v Holečkově ulici je zasazen do v mnoha ohledech atraktivní lokality pod Strahovem a bude poskytovat klidné bydlení v sousedství zahrady Kinských v těsné blízkosti centra Prahy. Jedná se o tradiční rezidenční oblast, kde jsou dlouhodobě rozvinuté obchody, služby, dopravní obslužnost, i veškerá další infrastruktura. V bezprostředním dosahu je také nákupní a kulturní centrum Anděl. Název rezidence odráží historii místa, kde v dřívějších dobách stávala známá usedlost Dolní Palata. Původní objekt, na jehož místě rezidenční dům vyroste, byl označován podle domovního znamení U Modrého Zvonu. Rezidence Palata je dílem předního českého architekta Jana Šestáka ze studia pha. Real-Treuhand tím navazuje na mimořádně úspěšnou spolupráci s jeho architektonickým studiem na projektu Radlická.

 

Krátká charakteristika: Projekt Victoria Košíře je výjimečný nejen svým umístěním v klidné lokalitě pražských Košíř, ale také vhodným zasazením do okolní zástavby. Pozemek leží na svahu táhlého vrchu Vidoule, je v blízkosti motolského potoka a zároveň má dobrou dostupnost do centra. Uvnitř tří navzájem propojených budov vzniknou soukromé zahrady, které nabídnou příjemný odpočinek majitelům a jejich rodinám. V blízkosti projektu Victoria Košíře se nachází hned několik parků, jako například Cibulka, Kavalírka, Klamovka a v neposlední řadě přírodní památka Vidoule, tvořící svými lesy významný krajinný prvek. I přesto, že historické centrum je na dosah, Košíře si uchovávají svůj původní nezaměnitelný kolorit. V nejbližším okolí je veškerá občanská vybavenost, základní i mateřská škola, gymnázium, obchody i sportovní centrum. Tramvajová zastávka Kavalírka je v těsné blízkosti projektu. V bezprostředním dosahu je také nákupní a kulturní centrum Anděl.

Na výstavě Prague: Next prezentovala společnost Real-Treuhand Reality s.r.o. své projekty Rezidence Palata a Victoria Košíře.

Markéta Jiroušková, redaktorka AW