Představení společnosti Los Kachlos

Společnost LOS KACHLOS je významný český prodejce obkladů a dlažeb a výhradní dodavatel předních španělských i italských výrobců. Na trhu působí již od roku 1996 a nabízí širokou škálu materiálů pro interiér i exteriér. Jde jak o moderní modely věrně imitující přírodní dřevo, kámen, kov či beton, tak i o tradiční rustikální série a dekorativní retro obklady a dlažby odkazující na období secese nebo romantismu. I co do formátu je nabídka velmi rozmanitá – od drobných mozaik, přes klasické čtverce 30×30, stále populárnější hexagony a další netradiční tvary až po velkoformáty dosahující až na rozměr 3×1 m.

Materiály z nabídky LOS KACHLOS lze nalézt nejen v desítkách tisíc rodinných domů a bytů, ale například i v pražském Obecním domě, hotelu Chateau Mcely, Jurkovičově domě v Luhačovicích anebo v Baťově vile ve Zlíně. Krédem firmy je komplexní služba zákazníkovi na nejvyšší úrovni, a to od návrhu po stavební realizaci.

V sortimentu firmy je zastoupena také sanitární keramika, koupelnové vany, sprchové kouty, vodovodní baterie, nábytek do koupelny a koupelnové doplňky prestižních značek. Rovněž dřevěné podlahy, dveře a rozšířený program pro exteriér – speciální bazénové prvky a stínící technika.

 

Redakce AW 2019, zdroj: www.loskachlos.cz