Kincl

Rodinný podnik „KINCL“ s.r.o. byl založen v roce 1998 a od doby svého vzniku se podílel na několika projektech pro významné chorvatské i zahraniční investory. Tento podnik se zabývá projektováním, poradenstvím a stavebním dohledem v oblasti výškových budov a veřejných prostor.

„KINCL“ s.r.o. přirozeně navazuje na práci akademika Branka Kincla a jeho spolupracovníky v oblasti nové tržní ekonomiky. Firma trvale zaměstnává několik dalších architektů, konsultanta v oblasti PR a ředitele, Nikolu Kincla. Společně s Brankem Kinclem v dlouhodobé spolupráci a partnerství s externími spolupracovníky a firmami vytváří záruku kvality v oblasti designu výškových budov, veřejných prostor a územních plánů.

Naše firemní politika si zakládá na klientském servisu a poskytnutí služeb nejvyšší kvality a technického zpracování, které společně s individuálním přístupem ke každému projektu zaručuje spokojenost a prosperitu obou stran.

Naše současné projekty spojují ekologický přístup a nízkou energetickou náročnost byly oceněny certifikátem na Green Project Awards.