Halla lineární svítidla odkrývají mnoho novinek

Novinek, které ohledně lineárních svítidel právě přichází v platnost, není málo:

  • Veškerá naše lineární svítidla díky využití nových boardů dosáhnou při zachování světelného toku až 30% snížení příkonu. Měrný výkon svítidla bude až 140lm/W.
  • Svítidla Lipo60, Lipo60-S, Lipo80, a Lipo80-S budou nově dodávány (i objednávány) hliníkový profil + světelný modul společně. V případě samostatných svítidel objednáváte celé svítidlo i včetně příslušenství a koncovek, u systémových se tyto komponenty musí doobjednat zvlášť.

  • Svítidla Labro80 budou zakomponována do příslušné rodiny Lipo80 (přímo vyzařující) a do Lina80 (přímo-nepřímo vyzařující). Rodina samostatných svítidel s názvem Labro80 už tedy nebude existovat.

 

  • Úpravou některých kódů svítidel jsme projasnili logiku našeho portfolia. Tady je přehled toho, jak kódy vypadají nově – změny jsou označené červeně.

  • Další novinkou je jednotná cena za běžný metr délky. Ta je nezávislá na velikosti jednotlivých svítidel. To výrazně ušetří čas při naceňování především velkých projektů se systémy lineárních svítidel. Ceny budou platné od pondělí 8.3.2020. S dotazy na nové ceny za běžný metr se obracejte na příslušné Halla obchodníky.

 

Zdroj, foto: halla.cz

redakce Architecture Week Kristýna Bezděková