Exkluzivní a reprezentativní prostory MIELE

Exkluzivní a reprezentativní prostory

Navštivte nás v novém, ještě modernějším showroomu Miele v Praze. Více než 650 m2 exkluzivních prostor v budově Diamond Point v Praze, které Vám přinášejí nezapomenutelné zážitky ze světa špičkových přístrojů Miele. Miele – prestižní značka dokonalých a velmi spolehlivých přístrojů pro domácnost. Značka, které právem důvěřují lidé na celém světě. Více než 100 let se řídíme filozofií být „stále lepší“. Sázíme na kvalitu, dlouhou životnost, inovace a špičkové technologie. Naší inspirací jsou přání a spokojenost našich zákazníků. Spojte se se společností, která zná Vaše potřeby. Navštivte nás a objevte svět kvality Miele.

Adresa                                            

Miele Experience Center
Ke Štvanici 3
180 00 Praha 8
Česká republika

 

Kontakt

Tel: +420 225 095 555-6
Fax: +420 225 095 559
E-mail: praha@miele.cz

 

Miele-Caffé Praha

Přijďte na výbornou kávu!

Miele Gallery není jen výstavním prostorem pro spotřebiče Miele. Nachází se zde také kavárna Miele Caffé, kde si můžete vychutnat zdravě připravenou kávu s čerstvým dezertem, odpočinout od všedního stresu, setkat se s Vaším obchodním partnerem, či si zde v klidu prohlédnout katalogy našich spotřebičů.
Tak neváhejte, těšíme se na Vaši návštěvu!

Adresa Ke Štvanici 3, 180 00 Praha 8, Česká republika

Miele Experience Center v areálu CTP Park

Podle projektu architektonického studia ADR vznikl na ploše 750 m2 moderní designový prezentační prostor, který nabízí zájemcům o špičkové domácí elektrospotřebiče Miele mnohem více než jejich předvedení. Díky funkčnímu rozdělení prostoru do několika tematických zón mohou návštěvníci získat potřebné informace od perfektně proškoleného personálu, seznámit se s možnostmi zakomponování spotřebičů do stylového interiéru či využít profesionální poradenskou službu. Nad šálkem lahodného espressa či cappuccina si pak mohou popovídat s přáteli nebo hledat inspiraci pro rekonstrukci kuchyně či koupelny. Prostory Miele Experience Center jsou vybaveny také aktivní kuchyní s funkčními spotřebiči Miele. Všichni, kteří by se rádi seznámili s přednostmi vestavných přístrojů Miele, jejich snadným ovládáním i množstvím rafinovaných detailů, se mohou po předchozí rezervaci zúčastnit předváděcího vaření, na němž se v optimálním počtu 12 osob naučí připravovat vynikající pokrmy rozvíjející kulinářskou fantazii.

 

Adresa

Miele, spol. s r.o.
Spielberk Office Centre
Holandská 4
639 00 Brno
Česká republika

 

Kontakt

Tel: +420 543 553 111-3
Fax: +420 543 553 119
E-mail: brno@miele.cz

Miele-Caffé Brno

 

Přijďte na výbornou kávu!

Miele Gallery není jen výstavním prostorem pro spotřebiče Miele. Nachází se zde také kavárna Miele Caffé, kde si můžete vychutnat zdravě připravenou kávu s čerstvým dezertem, odpočinout od všedního stresu, setkat se s Vaším obchodním partnerem, či si zde v klidu prohlédnout katalogy našich spotřebičů.
Tak neváhejte, těšíme se na Vaši návštěvu!

Adresa Spielberk Office Centre,  Holandská 4, 639 00 Brno Česká republika 

 

 

 

Redakce AW 2018, zdroj http://www.miele.cz