ELITE BATH+KITCHEN získalo prestižní mezinárodní ocenění

K pražskému showroomu koupelen a kuchyní ELITE BATH+ KITCHEN přibylo loni nové studio v Bratislavě, a okamžitě slaví mezinárodní úspěch. Tento prostor totiž získal první místo v prestižní soutěži International Property Awards Interior Design.

 

ELITE BATH je česká firma, která se zprvu zabývala především realizací designových koupelen. Do jejího prvního showroomu na pražském Rohanském nábřeží chodili ti nejnáročnější zákazníci s vidinou netypické, super moderní a vysoce kvalitní koupelny.

Loni se ELITE BATH spojilo s výrobcem nejluxusnějších kuchyní Bulhaup a špičkovými spotřebiči Gaggenau, a tak ve svých prostorách začali nabízet další část vybavení pro moderní domácnosti. Na spojení těchto dvou konceptů pracovala architektonická kancelář DAM a vzniklo cosi výjimečného.

Výhodou nabízených služeb ELITE BATH+KITCHEN jsou nejen grafické návrhy a 3D vizualizace, je to i fáze realizace, která je vždy do detailu propracovaná v nejvyšší kvalitě.

S tímto konceptem pak společnost, která je členem skupiny SIKO, otevřela své druhé já v Bratislavě.

 

 

Koncept bratislavského showroomu a jeho interiér kde je největší expozice Gaggenau na Slovensku si krátce po otevření vysloužil velký zájem a v vzápětí prestižní ocenění. ELITE BATH+KITCHEN Bratislava získalo 1. místo v mezinárodní soutěži International Property Awards Interior Design v kategorii Best Retail Interior určené pro evropský trh. Hodnotily se v ní interiéry, které vznikly v roce 2019.

 

 

  

„Těší nás, že si naší snahy povýšit svět koupelen a kuchyní na vyšší úroveň, než je zvykem, všimli i v zahraničí. Pro českou firmu je to velký úspěch. Ocenění Property Awards pro nás však znamená nejen radost a potvrzení, že děláme svoji práci nejlépe, ale také závazek, že odteď musí být naše služby ještě o něco lepší, abychom splnili velká očekávání našich klientů,“říká Lukáš Školoud generální manažer ELITE BATH+KITCHEN.

 

Zdroj, foto: elitebath.cz

redakce Architecture Week – Kristýna Bezděková