Bulthaup b3 vám dává svobodu nechat naplno realizovat své nápady a sny

Svůj prostor si můžete vytvořit prostřednictvím různých materiálů, které si zvolíte, a které odpovídají charakteru prostoru a lidem, kteří v něm žijí. Ručně vyhotovené části harmonizují s lidskou ergonomií a okolní architekturou. Přesně navržená funkčnost b3 funguje jednoduše a dokonale. Tato svoboda dizajnu pokračuje až do těch nejmenších detailů kuchyně.

 

Celek je víc než jen součet jeho částí. Multifunkční stěna vytváří úložný prostor, podporuje funkce jako je vodovodní bod a spojuje nábytek s místností. Toto prostorové spojení je hmatatelné, stěna podporuje závěsné prvky. Výsledkem je vzhled plovoucí kuchyně.

 

Ostrov umožňuje lidem volně se pohybovat po místnosti a v místnosti. Stává se centrem komunikace, společného vaření a zábavy. K dispozici jsou verze stojící a podepřená, které vyhovují všem vizuálním provedením.

 

Materiály bulthaup jsou přesně takové, jak vypadají. Ať už jde o stoletýdub, probarvený laminát nebo povrchy s více vrstvami laku, každou texturu a povrchovou úpravu individuálně zajišťují řemeslníci. Výsledkem je, že každý b3 kousek je jedinečný.

 

Ve vaší kuchyni bulthaup b3 se budete cítit pohodlně od prvního okamžiku. Je to proto, že si všechny nářadí umístíte sami. Skladování, příprava a vaření bude dokonale jednoduché a pohodlné. B3 vytváří perfektní rovnováhu mezi formou a funkcí zařízení.

Vytvoříte si vlastní organizační systém.
Kuchyň je místem, kde se lidé cítí jako doma. Zde vaří, ožívají a pracují s rukama a se správnými nástroji. Je nezbytné, aby kuchyňské náčiní a přísady byly blízko. Máte svobodu uspořádat je přesně tak, jak chcete.

Team ELITE BATH+KITCHEN, výhradný predajca kuchýň bulthaup.

Zdroj, foto: elitebath.cz