M2 Real Estate video ke sto letům

Společnost M2 real estate, a.s působí na realitním trhu již 15 let. Realizuje vlastní developerské projekty, správu a pronájem nemovitostí, akvizice pro nové projekty a poradenství v oblasti realit.

Developer M2 Real Estate zastřešuje společnosti, které dohromady vlastní a spravují více než 30 tisíc metrů čtverečních komerčních a rezidenčních nemovitostí. Většina z těchto aktivit se nachází v Praze a okolí.

Jednáte s přímým vlastníkem všech nemovitostí o které neustále pečujeme. Neplatíte provizi. Profesionální přístup. Zajištění veškerých služeb spojených s prodejem či pronájmem nemovitostí. Jsme kdykoli k zastižení.

Společnost se zaměřuje především na exkluzivní lokality v centru respektive širším centru Prahy a dalších významných oblastech ČR, které vždy budou mít pro cílového klienta přidanou hodnotu. Důraz je kladen zejména na architekturu, kvalitu a komfort.

Tým společnosti M2 Real Estate je složen z odborníků s mnohaletou praxí. Každý jednotlivě dbá na individuální přístup ke klientovi a snaží se poskytnout rychlý, efektivní a profesionální servis.

 

 

Redakce AW 2018, zdroj: M2 Real estate

Posted in ,