vernisáž výstavy “Eiri – jedenkus”

dovolujeme si Vás pozvat na vernisáž výstavy Eiri – jedenkus . Vernisáž v galerii designu NEUMANNKA v Prachaticích se bude konat v pátek dne 31.5.2019 od 18. hodin.
Módní značka Eiri byla založena v roce 2013 v Praze návrhářkou Klárou Holanovou. Pro její modely je charakteristický tvar i forma, které nepodléhají žádným pravidlům. Každý model oblečení má jedinečný střih, je solitérem v celku. I přes nekonvenční přístup k tvorbě klade důraz na každodenní komfort bez ohledu na příležitost nošení. Ve své tvorbě se věnuje dámskému oblečení se zaměřením na šaty, topy a kabáty.
Původ a kvalita materiálu je pro Eiri důležitým tématem. Záměrně používá “ecofriendly” materiály jako bambusová viskóza, bavlna nebo polyamid, pravou kůži, kožešinu nebo hedvábí u ní nenajdete.Všechny modely jsou vyráběny ručně v České republice z lokálních nebo vysoce kvalitních evropských látek. Na Designbloku 2018 představila kolekci mikropříběhů pojmenovanou Emotionaldiary. Inspirovaná nerušeným proudem emocí, ve kterých se odráží sled libostí a nelibostí, klidu a napětí, změn srdečního tepu, vytvořila kolekci bez formálních a tvarových pravidel. Základem je černá barva doplněná o barevný výkřik.
Webové stránky: www.eiri.cz
Facebook:https://www.facebook.com/eiriprague/
Posted in