SATPO na výstavě Prague: Next

Společnost SATPO se specializuje na výstavbu a prodej prémiových nemovitostí v atraktivních pražských lokalitách pod značkou SATPO a nově též i na prodej bytů ve starší zástavbě pod značkou City Home, investuje do oblasti existujících rezidenčních nemovitostí. Veškeré odborné zázemí spojené s pořízením a financováním nového bydlení, klientské změny, interiér na klíč a doplňkové služby jsou nedílnou součástí naší nabídky služeb.

Hledáte nové bydlení či komerční prostory pro své podnikání v centru Prahy? Neváhejte kontaktovat náš prodejní tým, který Vás seznámí s aktuální nabídkou nemovitostí a poradí, jaká kritéria jsou důležitá pro správné investiční rozhodnutí při nákupu nemovitosti.

 

Krátká charakteristika: Rezidence Sacre Coeur 2 s půdorysem podkovy stojí na unikátní ocelové nosné konstrukci v centru Prahy přímo nad Strahovským tunelem. Jedná se o technologickou raritu světového charakteru a v mezinárodní realitní soutěži světového významu MIPIM AWARDS 2017 se jako jediný český rezidenční projekt stal finalistou v kategorii Nejlepší rezidenční nemovitost. Současně v roce 2017 obdržela Rezidence také Cenu odborné poroty v rámci české soutěže Realitní projekt roku 2017. Rezidence Sacre Coeur 2 se nachází v jižním svahu pod Petřínem v rezidenční čtvrtí Hřebenky, vedle parku Sacre Coeur, Kinského zahrady, pár minut pešky od Malé Strany, Pražského Hradu a smíchovského Anděla. Byty v Rezidenci Sacre Coeur 2 vynikají jedinečností navržených dispozic. Každý z bytů má prostorné zádveří s místem pro šatnu nebo vestavěnou šatní skříň, nechybí ani technická místnost pro pračku a úložný regálový systém. Všechny bytové jednotky jsou členěny do dvou zón: obývací a privátní.

Video z výstavy naleznete zde: https://bit.ly/37fFjI3

Na výstavě Prague: Next prezentovala společnost SATPO management svůj projekt Rezidence Sacre Coeur 2.

Markéta Jiroušková, redaktorka AW