Nové kolekce sanitární keramiky

Nové kolekce sanitární keramiky: společnost GROHE dále rozšiřuje své řady kompletních koupelnových řešení

 

  • Společnost GROHE uvádí na trh již čtvrtou řadu sanitární keramiky Essence,
  • Produktové portfolio GROHE nyní doplňují také vany
  • Designová řada Euro Ceramics má nyní v nabídce nové toalety a vestavná nábytková umyvadla

 

Každý, kdo plánuje novou koupelnu, musí zpravidla čelit nepřebernému množství sanitárních produktů a vodovodních baterií, které jsou na trhu k dispozici. Jednotlivé komponenty různých výrobců k sobě jen výjimečně ladí svým stylem a designem, a výsledek tak spíše než sladěným a konzistentním dojmem působí chaoticky. A to je přesně něco, čemu bychom se měli v době, kdy se koupelna stává čím dál tím důležitějším obytným prostorem, vyhnout. Dnešní doba vyžaduje promyšlené a jednotné koncepty, které zapadají do celkové atmosféry bytu nebo domu. Rozšiřováním svých řad sanitární keramiky nabízí společnost GROHE možnost navrhnout si svou koupelnu zcela podle individuálních představ a osobního vkusu na pevných základech konzistentní formy a funkce.

 

Společnost GROHE je předním světovým výrobcem kompletních koupelnových řešení, a své tři stávající řady koupelnové keramiky (Cube, Euro, Bau) nyní doplňuje o novou kolekci Essence. Tato novinka se může kromě jiného pyšnit také významným prvenstvím. Kromě umyvadel různých velikosti, bidetů a toalet jsou nyní součástí produktového portfolia značky GROHE díky řadě Essence také vany. Společnost GROHE díky svým kompletním koupelnovým řešením zjednodušuje hledání dokonalé kombinace do koupelny. Spolu s uvedením nové řady Essence na trh dochází také k rozšíření řady Euro o vestavná nábytková umyvadla s šířkami 80 a 100 cm. Obzvláště vhodné pro nové projekty jsou prémiové nástěnné toalety Euro s mísou bez okrajového splachovacího kruhu, které se snadno instalují a jsou nabízeny za velmi atraktivní cenu.

 

 

Nová řada Essence se pyšní designem, který se zaměřuje na to, na čem skutečně záleží

Nepodbízivost, čistota a lehkost – těmito vlastnostmi by se dala popsat řada produktů Essence. Charakteristické pro tuto řadu jsou především jemné, organické tvary podtrhující touhu zbavit se všech nepotřebných prvků a soustředit se pouze na to, na čem skutečně záleží. Jsou to jednoduchá, elegantní keramická řešení, která reflektují přírodní krásu plynutí času. Standardní výbavou všech produktů řady Essence je antibakteriální, snadno udržovatelná povrchová úprava PureGuard. Naše vany jsou k dispozici v podobě stojících, zápustných a vestavných variant, díky kterým jsou ideálním řešením do každého typu koupelny. Designovou konzistenci řady uzavírají mimořádně tenká WC sedátka a plynulým sklápěním a mísy bez okrajového splachovacího kruhu. Řada sanitární keramiky Essence je v duchu filozofie GROHE PerfectMatch dokonale sladěná s koupelnovými bateriemi GROHE Essence, Atrio, Plus a Lineare. Umožňuje tak architektům a instalatérům navrhnout řešení na míru požadavkům jednotlivých zákazníků bez jakéhokoliv kompromisu.

 

Sanitární keramika s harmonickým propojením formy a funkce

Tři řady sanitární keramiky GROHE, Cube, Euro a Bau, nabízejí ještě širší možnosti při návrhu koupelnového interiéru. Produkty řady Cube z koupelny vytvoří urbanistické útočiště plné relaxace a hranatých, minimalistických tvarů. Řada Euro je vhodná především pro kompaktní a rodinné koupelny všech velikostí. Je kombinací prvotřídního výkonu a atraktivní ceny. Součástí této řady sanitární keramiky jsou nyní také vestavná nábytková umyvadla, která poskytují více úložného prostoru, a nástěnné toalety, které skvěle doplňují nové produkty. Sanitární keramika Bau se může pyšnit nadčasovým vzhledem plným odlehčených, zaoblených tvarů, které z ní dělají dokonalou volbu pro milovníky sofistikovaného designu.

 

Více informací získáte na webových stránkách grohe.com.

 

Sledujte nás na sociálních sítích: Facebooku, Twitteru, Instagramu, LinkedIn a YouTube.