Kaldewei rozšiřuje portfolio umyvadel o ušlechtilé matné barvy

Velká svoboda: Více než 850 alternativ k bílému umyvadlu

 

KALDEWEI, Ahlen, březen 2019. Kaldewei rozšířením vzorníku Coordinated Colours Collection na segment umyvadel otevírá novou dimenzi v realizaci koupelen snů: Architekti, plánovači a stavebníci mohou u všech řešení umyvadel tohoto špičkového výrobce – navíc k běžným sanitárním barvám – vybírat z osmi exkluzivních matných barev. Tím se téměř všechny varianty – od kompaktního umývátka až po velkorysé dvojumyvadlo – stávají perfektní kombinací pro barevné smaltované ploché sprchovací vaničky a koupací vany Kaldewei. Na cestě ke koupelně snů jsou umyvadla díky široké škále velikostí, designů a montážních situací perfektním řešením pro každou prostorovou situaci.

 

Pro interiérový design je důležité udělat z koupelny nejen útočiště, ale také ji ztvárnit se stejnou oddaností a stylovou jistotou jako zbytek bytu. „Máme ctižádost, abychom svým zákazníkům co nejvíce zjednodušovali plánování koupelen neustálým rozšiřováním našich ikonických řešení koupelen (Iconic Bathroom Solutions),“ říká Britta Jung, vedoucí mezinárodního managementu produktů Umyvadla v Kaldewei a doplňuje: „Nový svět barev umyvadel a tím ještě větší možnosti výběru z individuálních řešení koupelen na míru představuje náš mimořádný příspěvek na cestě ke koupelně snů. Nyní lze ještě lépe sloučit osobní představy s prostorovou daností.“

 

Kde se design setkává s funkčností

Jen pokud jdou funkčnost a design ruku v ruce, podaří se uživateli nalézt v koupelně klid a být v harmonii se sebou samým – což je princip, který je vlastní všem koupelnovým řešením Kaldewei. Pro malé koupelny jsou ideální například puristicky elegantní umyvadlo Cono a designová ikona Miena, volně položená na skříňce. Obě umyvadla vytvářejí odkládací plochu, aniž by přitom rezignovala na náročný design. Obzvláště mnohostranně využitelná jsou umyvadla designové řady Puro. Od kompaktního řešení individuálního mycího místa po dvojumyvadlo s vnitřním prostorem velkorysých rozměrů: každý typ koupelny zde najde své řešení spojující vysoce hodnotný design a mimořádnou funkčnost.

 

Exkluzivní barevné odstíny jako třešnička na dortu zdařilého ztvárnění koupelny

Napříč různými designovými řadami Kaldewei podtrhují exkluzivní barvy kolekce Kaldewei Coordinated Colours jedinečný charakter koupelnových řešení a dokáží umyvadla, koupací vany a extra ploché sprchové vaničky perfektně sladit s odstíny, které v koupelně převládají. Barevně smaltovaná umyvadla harmonickou souhrou svých barevných odstínů zušlechtí prostor. V matných šedých odstínech, v jemné krémové či v ušlechtilé černé barvy Kaldewei však mohou být rovněž působivým kontrastem ke koupelnovému nábytku nebo se jako umyvadlo na stěnu decentně odlišovat od úpravy podlahy a stěn.

O KALDEWEI

100 let KALDEWEI – podnik založený v roce 1918 a dnes nesoucí název Franz Kaldewei GmbH & Co. KG, nyní již ve čtvrté generaci potvrzuje svou pozici celosvětového partnera nejkvalitnějších řešení pro koupelny ze smaltované oceli. V rámci svého portfolia, jehož součástí je více než 600 sprchových vaniček, umyvadel a koupacích van, nabízí tento špičkový výrobce vzájemně sladěná řešení projektových dodávek i zakázek pro soukromé stavebníky – v jednotném materiálu a harmonickém designovém pojetí. Podnik spolupracuje s mezinárodními renomovanými designérskými studii a je držitelem více než 150 ocenění. Za jedinečné vedení obchodní značky obdržel KALDEWEI zlatou cenu German Brand Award. V roce 2018 zahájil dlouhodobou spolupráci s WWF, organizací zabývající se ochranou přírody a životního prostředí. KALDEWEI se také angažuje v programu WWF na ochranu moří, jež se spolupodílí na snížení znečištění oceánů plastovým odpadem.

 

Tiskový kontakt:

 

Franz Kaldewei GmbH & Co. KG                                               Tel. +49 2382 785 210
Laura Kosak                                                                             Fax +49 2382 785 8210
PO Box 1761                                                                            laura.kosak@kaldewei.de

59206 Ahlen, Německo                                                                    www.kaldewei.com

 

achtung! GmbH                                                                       Tel. +49 40 450 210 888
Straßenbahnring 3                                                                        kaldewei@achtung.de

20251 Hamburg, Německo                                                                  www.achtung.de

Tiskový kontakt pro Českou republiku:

Kaldewei CS, s.r.o.                                                                     Tel. +420 226 218 590
Jana Majercikova                                                         jana.majercikova@kaldewei.com
Na Pankráci 322/26

140 00 Praha, Česká republika

 

Další informace a obrazový materiál naleznete v tiskovém středisku společnosti Kaldewei na: www.kaldewei.cz

 

Obrázky a popis:

Obrazový materiál: KALDEWEI

 

Díky osmi exkluzivním matným barvám kolekce Kaldewei Coordinated Colours se téměř všechny varianty umyvadel – od kompaktního až po velkorysé dvojumyvadlo – stávají perfektní kombinací pro barevně smaltované extra ploché sprchové vaničky a koupací vany Kaldewei.

 

Zobrazené produkty: Kaldewei Miena a extra plochá sprchová vanička Nexsys v barvě černá lávová matná z kolekce Kaldewei Coordinated Colours

Obrazový materiál: KALDEWEI

 

Barevné smaltované umyvadla zvyšují prostor. V elegantním Lavaschwarz Matt lůžku mohou být také účinným kontrastem k koupelnovému nábytku

 

Zobrazené produkty: Umyvadlové mísy Kaldewei Miena v Lavaschwarz Matt z Kaldewei Coordinated Colours

Obrazový materiál: KALDEWEI

 

Architekti, plánovači a stavebníci mohou u všech koupelnových řešení Kaldewei – navíc k běžným sanitárním barvám– volit z osmi exkluzivních matných barev. Ušlechtilé matné barvy kolekce Coordinated Colours vnášejí do koupelny harmonii a podtrhují charakter vysoce hodnotných koupelnových řešení, jako v případě designérkou Anke Salomonovou navrženého a mnoha cenami ověnčeného umyvadla Miena – pro vhodné a individuální koncepce prostoru koupelny.

 

Zobrazený produkt: Vestavné umyvadlo Cono Kaldewei v barvě ústřicová šedá matná z kolekce Kaldewei Coordinated Colours

Obrazový materiál: KALDEWEI

 

 

Umyvadla jakožto nejvyužívanější koupelnová vybavení mají splňovat nejrozdílnější představy o koupelně snů. Protože jen pokud jdou funkčnost a design ruku v ruce, podaří se uživateli koupelny nalézt v koupelně klid a být v harmonii se sebou samým.

 

Zobrazený produkt: Vestavné umyvadlo Cono Kaldewei v barvě ústřicová šedá matná z kolekce Kaldewei Coordinated Colours

Obrazový materiál: KALDEWEI

 

Napříč různými designovými řadami Kaldewei podtrhují exkluzivní barvy kolekce Kaldewei Coordinated Colours ušlechtilý charakter koupelnových řešení a dokáží umyvadla, koupací vany a extra ploché sprchové vaničky perfektně přizpůsobit odstínům, které v koupelně převládají.

 

Zobrazený produkt: Umyvadlo Kaldewei Miena v barvě alpská bílá matná z kolekce Kaldewei Coordinated Colours

Obrazový materiál: KALDEWEI

 

Ctižádostí firmy Kaldewei je neustálým rozšiřováním řešení Iconic Bathroom Solutions učinit plánování koupelen co možná nejjednodušším. Díky novému světu barev umyvadel a tím i větším možnostem výběru z individuálních řešení koupelen na míru je možno ještě lépe sloučit osobní představy s prostorovou daností.

 

Zobrazené produkty: Kaldewei Classic Vestavné Umyvadlo z kolekce Kaldewei Coordinated Colours

 

Redakce AW 2019, zdroj : www.kaldewei.cz