FENIX Jeseník – firemní prezentace / Video

Proč FENIX?

 Nabízíme kompletní sortiment elektrického vytápění – topné rohože, topné kabely, topné folie, sálavé panely, přímotopné konvektory, akumulační kamna, ohřívače vody, regulaci bytovou i průmyslovou.
 • Vyrábíme a nabízíme kompletní sortiment elektrického vytápění pro váš dům, kancelář, venkovní aplikace,ale i do průmyslových a zemědělských objektů.
 • Nadstandardní záruční podmínky
 • Poskytované garance jsou podloženy více než 20 letou tradicí
 • Jsme česká společnost, přesto nadnárodního charakteru – kromě výroby v ČR vlastníme také několik výrobních společností v zahraničí.
 • Zboží exportujeme do více než 54 zemí světa
 • Zakládáme si na férovém přístupu k zákazníkům, vstřícně a rychle reagujeme na jejich požadavky.
 • Poskytujeme bezplatnou technickou podporu
 • O stabilitě firmy svědčí řada ocenění a hodnocení – jsme držitelem certifikátu o členství v Registru solventních firem, certifikátu „Česká kvalita“,  hodnocení firem „Top Rating“ a prestižního ocenění „Štika českého byznysu“.
 • Vaše důvěra je pro nás klíčová

Katalog výrobků – ke stažení:

https://www.fenixgroup.cz/sites/default/files/katalog_cs.pdf


PRODUKTY:

Sálavé topné panely ECOSUN

Stropní panely ECOSUN využívají principu sálavého vytápění (tzv. infračervené vytápění). Jedinečná povrchová úprava a rovnoměrné rozložení teplot na povrchu panelu zajišťují předání maximálního podílu tepelné energie právě formou sálání, naopak konvekční složka je potlačena na minimum.

Kategorie:

 • Sálavé topné panely – Pro domov a terciální sféru
 • Sálavé topné panely – Pro průmyslové a zemědělské objekty
 • Sálavé topné panely – Venkovní užití
 • Sálavé topné panely – Speciální panely

 

Sálavé topné panely – Pro domov a terciální sféru

ECOSUN G, G s potiskem

Skleněné panely ECOSUN G jsou společně s panely GR esteticky ojedinělé výrobky, spojující úsporné infračervené vytápění s čistým designem skla. Skleněné panely ECOSUN G je možné opatřit také potiskem, který změní sálavé topidlo v ojedinělý a nepřehlédnutelný doplněk Vašeho interiéru.

 

ECOSUN GS

Skleněné sálavé panely, spojující elegantní design bezrámových panelů GR a univerzálnost panelů ECOSUN G/E.

 

ECOSUN E

Alternativní variantou ke skleněným panelům ECOSUN G jsou sálavé panely ECOSUN E. Čelní sklo je u tohoto panelu nahrazeno deskou opatřenou nástřikem práškového plastu.

 

ECOSUN U+, VT, BASIC

Univerzální sálavé panely určené pro bytové i nebytové prostory k montáži na strop i do kazetových podhledů. Vhodné zejména pro vytápění kanceláří, obchodů, bytů a rodinných domů.

 

ECOSUN K+

Sálavé panely Ecosun K+ jsou přednostně určeny ke svislé montáži. Vhodné pro temperování lavic v kostelech, kancelářských stolů, pokladních boxů apod.

 

Skleněné topné panely GR, GR+

Sklo je materiál, který je velmi estetickým a nadčasovým doplňkem a je proto určen nejen pro vytápění rodinných domů a bytů, ale i různých reprezentativních prostor, hal, nebo moderních kanceláří.

 

Mramorové topné panely MR

Mramorové sálavé panely jsou určeny pro vytápění reprezentativních prostor a hal, ale také koupelen nebo běžných obytných místností.

ECOFLOOR – instalace topné rohože, topného kabelu, venkovní aplikace

 

 


Fenix Trading s.r.o.
Slezská 2
790 01 Jeseník
Czech republic

 WWW: