Walter Knoll @ IMM2020

Opravdové hodnoty přetrvají. Kůže, textilie, dřevo . . . Walter Knoll představil na veletrhu IMM Kolín umění nábytku a materiálů k vytvoření dojemných, nezapomenutelných okamžiků, díky jejich nové kampani s názvem: The Lasting Touch. Jejich nové designy pro rok 2020 byly představeny právě při příležitosti tohoto mezinárodního veletrhu nábytku.

 

MUUD. Design: EOOS.

Chytrá a pohodlná, lehká, měkká, vzdušná. Pohovka Muud je oázou pohody pro městské, menší půdorysy.

 

375 RELAXCHAIR. Design: WALTER KNOLL TEAM.

Příjemné a pohodlné. Křeslo 375 Relaxchair funguje v prostoru jako samostatný prvek, ale i v souboru s ostatními. Skvělé v hotelové hale, salonku, pro čtení, chatování a přemýšlení. Kus nábytku, který můžete nazvat přítelem.

 

375 BARSTOOL. Design: WALTER KNOLL TEAM.

Naše doba udává trendy pro nový styl bydlení. Barová židle 375 k vysokým stolům v baru, kanceláři nebo ve vaší kuchyni, nabízí skvělý komfort sezení s minimálním objemem. Během rychlého espressa u dopolední schůzky, nebo spontánně s koktejlem.

 

STŮL FOSTER 620. Design: NORMAN FOSTER.

Silný, půvabný, zdánlivě zakořeněný v podlaze. Malý strom v místnosti. Od svého uvedení na trh byl stůl Foster 620 okouzlujícím společníkem v nesčetných aranžmá v saloncích, lobby a ve vašich domech. Nyní se rozšiřuje řada o dva nové, větší modely, které se harmonicky doplňují.

 

CUOIO. Design: EOOS.

Logika minimalismu určuje tvar a materiály židle Cuoio. Kůže a ocel jsou součástí povrchu i konstrukce a dělají z Cuoio archetypální židli. I přes zřeknutí se všech čalouněných materiálů, jde o výrazný a pohodlný kus nábytku.

 

Zdroj, foto: www.stopka.cz

tomsovska@stopka.cz

redakce Architecture Week Kristýna Bezděková