Pouštní náměstí v Barakaldu / NO.MAD

Please enter banners and links.

Pouštní náměstí v Barakaldu / NO.MAD

 

Něco se narodí, něco zemře…ale lidé si pamatují primitivní místo, večerní ohně, ocel ve vzduchu, pražce a kolejnice, černé uhlí a temnou vodu, to vše teče a vzpomínka na to podivné amalgámové období.

Snaha přežít ve vzpomínce, šílení architekti, bezdomovečtí kočovníci, vzrušující místa pro sedavé písmo na zemi, které rozděluje objevený materiál rovnoměrně přes nové náměstí a uznává realitu podmínek, které mohou ovlivnit jejich transformaci a umožnit, aby se definitivní redistribuce objevila na jeho území.

Vlastní také uskutečnění procesu v místě, kde sídlí vzpomínka na ocelové alchymisty, stavitele lodí, půdní frézy a se všemi těmi to složkami, jsou sloučeny pro veřejnou ocel a kámen, dřevo a bohatou půdu. Vše dávno mrtvé, se nyní snaží oživit.

Vše smíšené v malých přechodných prostorech, vhodných pro objevení, ve kterých se člověk může jen dívat nebo naslouchat, nebo možná zkoušet ještě jednou promluvit s alternativní topografií geografie v okolní krajině. Sedm kopců v oblasti náměstí s vyvýšenými ocelovými konstrukcemi, jakožto místo pro rozjímání a interpunkci v noci, krystalická svítivost, vzpomínka na ty, kteří věděli, že jiné plameny v temnotě o dva roky později vytvoří takovýto skvost.

Předurčené kódy materiálů a směsí, které konstruktéři chápou a vykonávají numerickou topografií, kde vrchol je důležitější než linie dovážené vegetace, přizpůsobující se schéma na sérii hustot a výšek. Možné zakřivení kamene, sofistikované lesy pro veřejné použití a žehlené prefabrikované betonové souhvězdí nás budou provázet v noci, kdy se vesmír sám znovu vytvoří.

Ale zdá se, že je to množina možností – jistě obyvatelstvo vytvoří svůj vlastní systém. Milovníci vůle schovávající se v temných obytných místnostech a starší vypráví své příběhy spojené s dětmi salixu, kdy na vodních rybnících vyrobili papírové lodě a na druhé straně je vyzvedli, bruslaři, se nemohou dočkat, až použijí tuto vtipnou topografii, v níž si každý najde něco, co si zamiluje.