Kontakt

Petr Ivanov

ředitel festivalu

Architecture Week Praha

ivanov@architectureweek.cz

Mediální partneři

Záštity

Partneři

Organizátoři


ARCHITEKTI

ARCHITECTURE WEEK PRAHA 2016

Arménie

Lusine Baghdasaryan & Aram Shahoyan

Tim Flynn Architects

Belgie - Valonsko-Brusel

Luc Schuiten

Bulharsko

Technická univerzita v Sofii, Katedra průmyslového designu

Česká republika

Architektonický ateliér Radan Hubička

AFI Europe

CASUA

Flow East

Jakub Cigler Architect

Nadační fond Kaplicky Centre

Patrik Kotas - Ateliér designu a architektury

Penta Investments

PROJEKTSTUDIO

Sekyra Group

Dánsko

Henning Larsen Architects

Francie

Foster + Partners

COLDEFY ARCHITECTS

Itálie

Modourbano

University of Padova

Maďarsko

Spora Architects

Mexiko

Manuel Cervantes Cespedes - CC Arquitectos

Rakousko

Atelier Albert Wimmer

Rumunsko

Korodi Szabolcs - VALLUM

Slovinsko

Scapelab

Švédsko

Kjellander + Sjöberg

Švýcarsko

Gotthardský úpatní tunel

Turecko

Tabanlioglu Architects

Velká Británie

Bogle Architects

Foster + Partners

ARCHITECTURE WEEK PRAHA 2015

Argentina

Luciano Kruk

Puerto Madero

Arménie

Arwest architects

UrbanUnit

Brazílie

metro

Jacobsen Arquitetura

Čína

Ma Yansong - MAD Architects

Dánsko

ADEPT

Henning Larsen

Estonsko

Kadarik Tüür Arhitektid

Francie

AJAA

Cbau

DPA

Izrael

Guggenheim/Bloch Architects Urbanists

Maďarsko

Földes Architekti

Maroko

LEAD Architecture

Mexiko

Arquitectoma

Německo

LOIDL

Nizozemí

70F Architecture

Uarchitects

Norsko

Haptic Architects

Nový Zéland

Irving Smith Architects

Peru

Mario Lara Architect Studio

Polsko

WWAA

Polsko/Španělsko

Barozzi Veiga

Rakousko

Atelier Albert Wimmer

Rumunsko

ahaa

Slovensko

Atrium

Slovinsko

Dekleva Gregoric Architects

Srbsko

Biro.Via

Španělsko

Mias Architects

Švédsko

Belatchev Arkitekter

Turecko

Hassa Architecture (www.hassa.com/en)

Tabanlioglu Architects

Valonsko-Brusel

l´escaut

Venezuela

José Fructoso Vivas Vivas

ARCHITECTURE WEEK PRAHA 2014

Arménie

ARCHcoop Architectural Studio (Garegin Jegojan, Arsen Karapetjan)

Storaket architectural studio (Mehroujan Minassian, Narbeh Bedrossian)

Brazílie

Lina Bo Bardi

Oscar Niemeyer

Ruy Ohtake

Paulo Mendes da Rocha

Česko

Architektonický ateliér Radan Hubička (Radan Hubička)

ATELIER 6, architektonická kancelář (Libor Čížek, Ondřej Moravec, Michal Nekola, Radek Šíma)

Atelier Štěpán (Marek Štěpán)

Bogle Architects (Ian Bogle)

Cigler Marani Architects (Jakub Cigler, Vincent Marani)

DaM, architektonická kancelář

Petr Urlich

Dánsko

BIG - Bjarke Ingels Group

Estonsko

KOKO Architects (Andrus Koresaar, Raivo Kotov)

Francie

Dominique Perrault Architecture

Chile

Cazú Zegers

Chorvatsko

Ivo Vitić

Itálie

Stefano Boeri architetti

Elena Svalduz

Andrea Giordano

Izrael

Moshe Zur Architects and Town Planners (Moše Cur, Orna Cur)

Zvi Hecker

Maroko

Abdelouahed Mountassir

Mexiko

Serrano Monjaraz Arquitectos (Juan Pablo Serrano Orozco, Rafael Monjaraz Fuentes)

Polsko

CENTRALA (Jakub Szczesny)

Rakousko

Baar-Baarenfels Architekten

Rumunsko

Archaeus Office (Marius Miclaus)

Slovensko

Štefan Šlachta

Slovinsko

Bevk Perović arhitekti (Matija Bevk, Vasa Perović)

Španělsko

gpy arquitectos (Juan Antonio González Pérez, Urbano Yanes Tuna, Constanze Sixt)

Švýcarsko

HHF Architects (Tilo Herlach, Simon Hartmann, Simon Frommenwiler)

Turecko

EEA-Emre Arolat Architects (Emre Arolat)

USA

JAHN (Helmut Jahn, Francisco Gonzalez-Pulido)

Daniel Libeskind

Valonsko-Brusel

Lhoas & Lhoas architects (Pablo Lhoas, Pierre Lhoas)

Venezuela

José Fructoso Vivas Vivas

Vlámsko

51N4E (Johan Anrys, Freek Persyn)

 
|
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace